ورود

آخرین روزهای ثبت‌نام در مسابقه جوایز عکس استانبول 2021

آخرین روزهای ثبت‌نام در مسابقه جوایز عکس استانبول 2021

با آخرین اخبار ترکیه و مطالب خواندنی با پین تاتی همراه باشید.

علاقه‌مندان به شرکت در مسابقه «جوایز عکس استانبول 2021» تنها 8 روز برای ثبت‌نام ارائه آثار خود فرصت دارند.

به گزارش پین تاتی و به نقل از خبرگزاری آناتولی

مهلت ثبت نام برای شرکت در مسابقه «جوایز عکس استانبول 2021» که توسط خبرگزاری آناتولی با هدف قدردانی از خبرنگاران عکاس و فعال در این زمینه از 7 سال پیش تاکنون برگزاری می شود، در 18 مارس سال جاری به پایان می رسد.

گوران توماسویچ، عکاس کهنه‌کار از خبرگزاری رویترز و عضو هیئت داوران مسابقه جوایز عکس استانبول در گفتگو با خبرگزاری آناتولی ضمن اشاره به روزهای باقی مانده تا پایان مهلت مشارکت در مسابقه مذکور گفت:
همه همکارانم را به شرکت در مسابقه «جوایز عکس استانبول 2021» فرا می‌خوانم که در آن فرصت برای آشنا شدن با عکاسان خبری کهنه‌کار را به دست بیاورید.

توماسویچ در ادامه گفت:
عکس چیزی است که نمی توان جایگاه آن را پر کرد. خوب‌ترین و موثق‌تریه شاهد تاریخ است. به عنوان عکاسان خبری همیشه هنگام وقوع حوادث مهم در آنجا حضور داریم.

علاقمندان می‌توانند آثار خود را در چهار بخش «تک عکس»، «آلبوم»، «تصویر ورزشی» و «آلبوم ورزشی» به سایت “istanbulphotoawards.com” ارسال کنند.

اعضای هیئت داوران ماه می سال جاری برای انتخاب عکس‌های برتر به ترکیه سفر خواهند کرد.
متقاضیان می‌توانند برای شرکت در هفتمین دوره مسابقه بین‌المللی جوایز استانبول تا 18 مارس جاری از طریق سایت “istanbulphotoawards.com” اقدام به ثبت‌نام کنند.

امسال نیز طبق روال سال‌های گذشته آثار منتخب این مسابقه به صورت آلبوم منتشر و در نمایشگاه‌های مهم بین‌المللی از جمله توکیو و نیویورک در معرض دید عموم قرار خواهند گرفت.

مهمترین تصاویر خبری و ورزشی عکاسان حرفه‌ای از رویدادهای روزانه در این مسابقه رقابت خواهند کرد. علاوه بر رسانه‌ها، سالانه عکاسان آزاد از بالغ بر 100 کشور در این مسابقات شرکت می‌کنند.

در این دوره از مسابقات، به برنده بهترین عکس سال 6 هزار دلار و به برندگان هر بخش از رقابت‌ها به ترتیب برای نفر اول 3 هزار، نفر دوم 1500 و نفر سوم هزار دلار اعطا خواهد شد.

منبع : خبرگزاری آنادولو

5/5 - (1 امتیاز)

پست های اخیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.