ورود

اردوغان: هیچ عاملی حتی کرونا ما را از تلاش باز نمی‌دارد

اردوغان: هیچ عاملی حتی کرونا ما را از تلاش باز نمی‌دارد

اردوغان: هیچ عاملی حتی کرونا ما را از تلاش باز نمی‌دارد

با آخرین اخبار ترکیه و مطالب خواندنی با پین تاتی همراه باشید.

اردوغان و کرونا

حضور اردوغان در مراسم افتتاحیه تونل خط متروی غیرت‌تپه -کاغتخانه – فرودگاه استانبول از طریق ویدئو کنفرانس

به گزارش پین تاتی و به نقل از خبرگزاری آنادولو، رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه در مراسم افتتاحیه تونل خط متروی «غیرت‌تپه -کاغتخانه – فرودگاه استانبول» اظهار داشت: با این خط مترو که فرودگاه استانبول را به مرکز شهر متصل می‌کند، ویژگی جهانی بودن شهر استانبول را تقویت و توسعه خواهیم داد.

اردوغان که از طریق ویدئو کنفرانس در این مراسم شرکت کرد با اشاره به اینکه ارزش زیادی برای گردشگری سلامت قائل هستند، گفت: توقف و درنگ نمی‌کنیم. کرونا و یا هیچ عامل دیگری ما را از تلاش باز نمی‌دارد. با همان عزم و اراده به راهمان ادامه خواهیم داد.

رئیس جمهور ترکیه همچنین تصریح کرد: در حالی که حتی کشورهای توسعه یافته در مواجهه با بحران فراگیر کرونا دچار استیصال شدند٬ ترکیه فراتر از رفع نیازهای خود به کمک و پشتیبانی از سایر کشورها نیز برخاست. معتقدم اگر همگی تدابیر و هشدارها را رعایت کنیم٬ در مدت زمان کوتاهی از این بحران نیز عبور خواهیم کرد.

وی با تاکید بر اینکه استانبول یک شهر معمولی مانند شهرهای دیگر نیست، گفت: تنها نگاه با چشمان به منظره این شهر نیز برای درک آن کافی نیست. تنها با چشم دل می‌توان در این شهر نفوذ کرد. کسی که به قدرت و پتانسیل استانبول باور نداشته باشد، امکان خدمت رسانی به این شهر به شکل احسن را نیز نخواهد داشت. ما ۴۰ سال است که در خدمت این شهر هستیم. از سال ۱۹۹۴ به عنوان شهردار، نخست وزیر و رئیس جمهور سعی می‌کنیم استانبول را به جایگاه واقعی خود برسانیم.

منبع : TRT فارسی

پست های اخیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *