ورود

روند ارسال آثار به مسابقه جوایز عکس استانبول 2021 آغاز شد

روند ارسال آثار به مسابقه جوایز عکس استانبول 2021 آغاز شد

روند ارسال آثار به مسابقه جوایز عکس استانبول 2021 آغاز شد

با آخرین اخبار ترکیه و مطالب خواندنی با پین تاتی همراه باشید.

ارسال آثار به مسابقه عکس استانبول

دریافت آثار برای رقابت در هفتمین دوره مسابقه بین المللی “جوایز عکس استانبول 2021” آغاز شد.

به گزارش پین تاتی و به نقل از خبرگزاری آناتولی

ارسال عکس و تصاویر برای رقابت در هفتمین دوره مسابقه بین‌المللی عکس آناتولی موسوم به «جوایز عکس استانبول 2021» از امروز آغاز شد.

خبرگزاری آناتولی با تجربه بیش از صد ساله تولید خبر و عکس های خبری، این مسابقات را با هدف قدردانی از خبرنگاران عکاس و فعال در این زمینه برگزار می‌کند.

در این مسابقات مهمترین عکس‌های خبری و ورزشی و تصاویر گرفته شده عکاسان حرفه‌ای از رویدادهای روزانه رقابت خواهند کرد. در کنار اهالی رسانه و خبرگزاری‌ها، سالانه تعداد زیادی از عکسان آزاد از نقاط مختلف جهان در این مسابقات شرکت می‌کنند.

شرکت کنندگان می‌توانند در شش بخش «تک عکس خبری»، «مجموعه عکس خبری»، «تک عکس ورزشی»٬ «مجموعه عکس ورزشی»٬ «مجموعه عکس زندگی روزمره» و «مجموعه عکس پرتره» آثار خود را تا روز 18 مارس 2021 به سایت istanbulphotoawards.com ارسال کنند.

جایزه بزرگ این مسابقه به مبلغ 6 هزار دلار به برنده «عکس سال» در بخش «تک عکس خبری» تعلق خواهد گرفت. به سه عکس منتخب هر بخش به ترتیب سه هزار٬ 1500 دلار و هزار دلار جایزه نقدی اهدا خواهد شد. در بخش‌های «مجموعه عکس زندگی روزمره» و «مجموعه عکس پرتره» تنها برگزیدگان نخست جایزه نقدی دریافت خواهند کرد.

امسال نیز طبق روال سال‌های گذشته آثار منتخب این مسابقه به صورت آلبوم منتشر شده و در نمایشگاه‌های بین المللی در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت.

منبع : خبرگزاری آنادولو

پست های اخیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *