ورود

بازی موبایل ساخت ترکیه در صدر فهرست محبوب‌ترین بازی‌های موبایل در آمریکا

بازی موبایل ساخت ترکیه در صدر فهرست محبوب‌ترین بازی‌های موبایل در آمریکا

بازی موبایل ساخت ترکیه در صدر فهرست محبوب‌ترین بازی‌های موبایل در آمریکا

با آخرین اخبار ترکیه و مطالب خواندنی با پین تاتی همراه باشید.

یک بازی موبایل که از سوی توسعه‌دهندگان نرم‌افزار در تکنوکنت دانشگاه فنی خاورمیانه ترکیه ساخته شده است، طی مدت کوتاهی محبوبیت جهانی پیدا کرد.

به گزارش پین تاتی و به نقل از خبرگزاری آنادولو، بازی موبایل «Repair Master 3D» که از سوی تیمی در مرکز فنآوری‌های انیمیشن و توسعه بازی در تکنوکنت دانشگاه فنی خاورمیانه ترکیه ایجاد شده است، در صدر فهرست محبوب‌ترین بازی‌های موبایل در آمریکا قرار گرفت.

بوراک گونش اوزگونی، بنیانگذار «Quok Games»، تیم توسعه دهنده بازی مذکور در مصاحبه با خبرنگار آناتولی به تشریح ماجرای ایجاد این بازی پرداخته و گفت: این تیم را در نوامبر ۲۰۱۸ تشکیل دادیم. تاکنون بیش از ۳۰ بازی را توسعه و آزمون کردیم که ۲ بازی‌ پخش شد. اما هیچ کدام از آن‌ها به سطح این بازی نرسیدند.

وی اظهار داشت: محوریت این بازی تعمیر تجهیزات الکترونیکی مانند گوشی و لپ‌تاپ بوده که بازیکن با ابزارآلات مکانیکی این تجهیزات را تعمیر می‌کند. برای مثال محافظ صفحه‌نمایش شیشه‌ای را عوض می‌کند یا یک لکه زنگ زدگی را تمیز می‌کند. این بازی در ابتدا به صورتی توسعه داده شده بود که در آن می‌توانستید فقط گوشی‌های خراب شده را تعمیر کنید. اما پس از مدتی به‌سرعت گزینه‌های بیشتری مانند لپ‌تاپ و مغازه به آن اضافه کردیم.

اوزگونی همچنین افزود: این بازی طی مدت کوتاهی توجه بازیکنان در سراسری جهان را به خود جلب کرده و در صدر فهرست محبوب‌ترین بازی‌های موبایل در آمریکا قرار گرفت. این بازی ۵ روز است که صدرنشین این فهرست است.

منبع : TRT فارسی

پست های اخیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *