ورود

برنامه جالب ترکیه برای توریست‌های خارجی!!

برنامه جالب ترکیه برای توریست‌های خارجی!!

برنامه جالب ترکیه برای توریست‌های خارجی!!

برنامه جالب ترکیه برای توریستها. با آخرین اخبار ترکیه و مطالب خواندنی با پین تاتی همراه باشید.

برنامه جالب ترکیه برای توریستها

در حالی‌که در تمامی جهان در طول روند شیوع کروناویروس فعالیت‌های توریستی متوقف گردید ، توریست‌های خارجی از ترکیه صرف‌‌نظر نمی‌کنند.

به گزارش پین تاتی و به نقل از خبرگزاری آنادولو، در حالیکه در تمامی جهان در طول روند شیوع کروناویروس فعالیت‌های توریستی متوقف گردید، توریستهای خارجی از ترکیه صرف نظر نمی‌کنند.

اولکای آتماجا رئیس انجمن مدیران هتل‌های حرفه‌ای اعلام کرد: با توجه به اینکه در طول روند شیوع ویروس کرونا در جهان تمامی فعالیت‌های جهانگردی متوقف گردید ولی گردشگران از کشورهای مختلف جهان برای گذراندن تعطیلات خود در ترکیه به تلاش خود ادامه دادند.

وی با اشاره به اینکه بسیاری از گردشگران خارجی گذراندن تعطیلات در ترکیه را دوست داشته و به آن عادت کرده‌اند گفت: رزرو جا برای دوره تعطیلات تابستانی غالبا برای روزهای آتی انجام می‌گیرد. رزروهای جا که قبل از دوره پاندمی انجام گرفته بود ، لغو نشده و تغییر تاریخ آن‌ها نشان می‌دهد که توریست‌ها از ترکیه دل نمی‌کنند.

ارکان یاغجی رئیس اتحادیه مدیران و هتلداران توریستی مدیترانه نیز اعلام کرد: تحرک در صنعت جهانگردی با طلب‌های داخلی در مدت زمان کوتاهی شروع خواهد شد.

وی ضمن اشاره به اینکه رزرو جا همچنان ادامه دارد افزود: فروش‌ها برای رزرو جا ادامه دارد . میهمانان خارجی که مایل‌اند از خارج از کشور جا رزرو کنند ، می‌توانند بوسیله شرکت‌های جهانگردی درخواست‌های خود را دنبال کنند.

منبع : RTL فارسی

پست های اخیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *