ورود

برگزاری دوره‌های آنلاین زبان ترکی در انستیتو یونس امره

برگزاری دوره‌های آنلاین زبان ترکی در انستیتو یونس امره

با آخرین اخبار ترکیه و مطالب خواندنی با پین تاتی همراه باشید.

فعالیت‌های دوره‌های ترکی دیجیتالی انستیتو یونس امره برای دانشجویان دنیای ترک ادامه دارد

به گزارش پین تاتی و به نقل از خبرگزاری آنادولو، فعالیت‌های دوره‌های ترکی دیجیتالی انستیتو یونس امره ( Yunus Emre Enstitüs) برای دانشجویان دنیای ترک ادامه دارد.

انستیتو یونس امره که نزدیک به ۶۰ کشور جهان فعالیت می کند، همچنان به گرد همایی افرادی که می خواهند با ترکیه ارتباط برقرار کنند ولی  در این اواخر به دلیل شیوع نوع جدیدی از ویروس کرونا (Kovid-19) در خانه های خود مانده اند، ادامه می دهد.

ترکمنستان، ازبکستان و قرقیزستان نیز به دوره های آنلاین ترکی که در جمهوری آذربایجان و قزاقستان ادامه دارد، اضافه می شوند.

به دوره های آنلاین ترکی که از سوی نماینده انستیتو یونس امره در باکو که در اواخر ماه می، با شعار ” در مورد شناختن ترکیه از نزدیک چه فکر می کنید؟” شروع شده از جمهوری آذربایجان، قزاقستان، ازبکستان، قرقیزستان و ترکمنستان ۷۵۰ دانشجو ثبت نام کرده اند.

متقاضیان برای گذراندن دوره ها زبان ترکی ترکیه، اعلام می کنند که می خواهند با ترکیه به صورت پانوراما ارتباط  و تماس برقرار کنند.

دوره های ترکی ترکیه در پایان این ماه در باکو با هماهنگی نمایندگی انستیتو یونس امره آغاز می شود و برای یک سال ادامه خواهد یافت.

منبع : RTL فارسی

5/5 - (1 امتیاز)

پست های اخیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات (2)

 • Pooneh
  بهمن 8, 1399 از 9:41 ق.ظ پاسخ

  با آرزوی موفقیت
  کاش برای ایران هم برگزار می‌کردیذ، متقاضی یادگیری زبان ترکی در ایران خیلی زیاده

  • pintati
   بهمن 11, 1399 از 10:16 ق.ظ پاسخ

   ممنون از همراهی شما
   در این مورد متاسفانه پین تاتی فعالیت ندار