ورود

خرید بلیط استانبول

خرید بلیط استانبول

بلیط استانبول. برای رفتن به استانبول روش‌های مختلفی هست مثلا اگر حوصله سفر طولانی مدت را ندارید بهتر است به دنبال بلیط هواپیما باشید. اگر هزینه سفر برای شما مهم است بهتر است بلیط اتوبوس یا قطار تهیه کنید.

بلیط استانبول

بلیط هواپیمای استانبول

اگر به دنبال یک سفر آسان و بی دردسر هستید بهترین گزینه، سفر با هواپیماست. مدت پرواز از  تهران تا استانبول حدودا ۳ ساعت تا ۳:۳۰ است. بسیاری از شرکت‌های هواپیمایی روزانه به استانبول پرواز دارند از بهترین ایرلاین‌های داخلی می‌توان به شرکت هواپیمایی ایران‌ایر (هما) با ۱۳ پرواز هفتگی، ماهان با روزانه ۳تا ۴ پرواز و هواپیمایی قشم با روزانه ۲ پرواز اشاره کرد. این شرکت‌ها بیشترین سهم انتقال مسافر به استانبول را دارند،  اکثر پروازها با هواپیماهای پهن پیکر مثل ایرباس ۳۰۰-۶۰۰ یا ایرباس ۳۴۰ انجام می شود که تقریبا ظرفیت حمل ۲۶۰ تا ۳۰۰ مسافر را درمسیر پروازی دارند. البته ایرلاین‌های خارجی هم مانند ترکیش ایرلاین، امارات و قطری هستند که قیمت بالاتری نسبت به

بلیط استانبول

بلیط ارزان هواپیما استانبول

اگر به دنبال بلیط ارزان هواپیما هستید بهتر است تا سایت‌های بلیط لحظه آخری را چک کنید. در بسیاری از مواقع و در زمانی نزدیک به پرواز، مثلا شب قبل، اگر بلیط‌ها کاملا فروش نرفته باشند شرکت‌های چارتر کننده حاضر به فروش بلیط با قیمتی بسیار کمتر از نرخ مصوب هستند. پس باید حسابی هوشیار باشید و به دنبال بلیط‌های لحظه آخری بگردید.

بلیط قطار استانبول

اگر اهل دیدن مناظر زیبا در مسیر هستید و هواپیما را دوست ندارید و قیمت برای شما مهم است، بهترین راه انتخاب قطار است. نشستن در کنار پنجره قطار و نوشیدن یک فنجان چای داغ، زیبایی مناظر را دو چندان خواهد کرد. مخصوصا اگر

بلیط استانبول

برنامه حرکت قطار تهران استانبول 

متاسفانه از آنجایی که هر هفته تنها چهارشنبه‌ها یک قطار در مسیر تهران استانبول حرکت می کند، برای خرید بلیط قطار، باید از مدت ها قبل اقدام کنید. چون بلیط‌ها از مدت‌ها قبل فروخته شده‌اند.

چندساعت در راهیم؟

چه با تور چه به صورت شخصی با قطار به استانبول بیایید حداقل ۲ روز در راه هستید. اگر عاشق گروهی سفر کردن هستید بهترین گزینه، قطار است وکافی است یک کوپه را دربست بگیرید تا از این سفر ۲ روزه حسابی لذت ببرید. برای خرید و اطلاع از قیمت بلیط بهتر است به سایت‌های معتبر فروش بلیط سری بزنید.

مسیر قطار تهران به استانبول

کلا ۱۷ ایستگاه در طول مسیر از تهران تا استانبول وجود دارد.

تهرانقزوینزنجانمیانهتبریزمرندماکوبازرگان – گوربولاق – دغوبایزیدآغریارزرومارزنجانآماسیابولوازمیت – استانبول

بلیط استانبول

بلیط اتوبوس استانبول

مسیر زمینی تهران تا  استانبول تقریبا ۲۰۰۰ کیلومتر است، پس بهتر است برای یک سفر طولانی آمادگی داشته باشید و راهی برای سرگرم کردن خودتان پیدا کنید. اگر گوشی تنها وسیله سرگرمی شماست بهتر است ۲ تا پاور بانک همرا خود داشته باشید. از تهران تا تبریز حدودا ۶۰۰ کیلومتر را باید طی کرد و از آن‌جا هم ۲۹۰ کیلومتر تا مرز بازرگان راه است. معمولا مرز بازرگان بخاطر مسیر سرراست وکوتاهترش بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

به طور کل با توجه به معطلی‌های چک کردن پاسپورت و میزان بار مجازهر مسافر (۲۰ کیلوگرم)

حدودا ۳۰ تا ۴۰ ساعت در راه خواهید بود.

مسیر حرکت تهران به استانبول با اتوبوس

یکی از کوتاهترین و بهترین مسیرها با اتوبوس، شهرهای تهران، قزوین، زنجان، میانه، تبریز، مرند، ماکو، مرز بازرگان، مرز گوربولاق، دغوبایزید، آغری، ارزروم، ارزنجان، آماسیا، بولو، ازمیت و استانبول است.

پین‌ تاتی سفر خوشی را برای شما آرزو می‌کند.

بلیط استانبول

خدمات پین‌تاتی

لطفا اگر سوالی دارید به صورت کامنت در زیر پست بنویسید.

ممنون که با پین‌تاتی همراه هستید.

5/5 - (1 امتیاز)

پست های اخیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.