ورود

بوراک اوزدمیر یا همون CZN Burak

بوراک اوزدمیر یا همون CZN Burak

بوراک اوزدمیر آشپز معروف ترکیه را می‌شناسید؟ با آخرین اخبار ترکیه و مطالب خواندنی با پین تاتی همراه باشید.

بوراک اوزدمیر

آن آشپزی که با یک لبخند خاص بر روی لب به دوربین زل می‌زند و غذاهای حجیم درست می‌کند را می‌شناسید؟ همان که انگار می‌خواهد یک شهر را غذا دهد، موقع بریدن مواد غذایی به آن‌ها نگاه نمی‌کند و با تبحر خاصش در آشپزی همه را شگفت‌زده می‌کند. بله بله… همان آشپز ترک با مزه که از کوکسل بابا کتک خورد و با حبیب نورماگومدف، قهرمان یو اف سی شوخی کرد، همان که در رستوران‌هایش نامتان را روی نان می‌نویسد. اگر دوست دارید از او بیشتر بدانید و شعبه‌های رستوران‌هایش را بشناسید، ادامه مطلب را از دست ندهید.

بوراک (CZN Burak) کیست؟

بوراک اوزدمیر یک آشپز و رستوران‌دار ۲۶ ساله است که در شهر Hatay به دنیا آمده. پدربزرگ بوراک استاد پختن کنافه بود و پدرش هم رستوران Zeytindalı Restaurant در شیشلی استانبول را می‌چرخاند. این دو نفر بالاخره رستوران خود را تاسیس کردند و بوراک از ۱۳ سالگی، در این رستوران مشغول به کار شد.

بوراک اوزدمیر یا همون CZN Burak

افتتاح اولین رستوران بوراک اوزدمیر

در سال ۲۰۰۹، بوراک رستوران خودش را با نام( HATAY MEDENiYETLER SOFRASI AL MADINA RESTAURANT) در آکسارای استانبول افتتاح کرد. این رستوران آن قدر موفق شد که شعب دیگر آن هم در تکسیم و اتیلر افتتاح شدند. بوراک به تازگی یک شعبه‌ هم در دبی باز کرده و کم کم به یک رستوران دار و سرآشپز بین‌المللی تبدیل می‌شود.

بوراک اوزدمیر یا CZN Burak چرا معروف شد؟

بالای ۱۷ میلیون دنبال کننده در اینستاگرام، نزدیک به ۲۸ میلیون دنبال کننده در تیک تاک، یک و نیم میلیون دنبال کننده در فیسبوک، یک و نیم میلیون دنبال کننده در یوتیوب و ۴۸۳ هزار دنبال کننده در توئیتر، بوراک را تبدیل به یک سلبریتی کرده.

اسپایدرمن کمک آشپز بوراک اوزدمیر!!

لبخد ملیح و زل زدنش به دوربین هنگام درست کردن غذاهای ترکی و سوری، باعث معروفیت او شد. بوراک در خلاقیت هم کم نمی‌گذارد؛ مثلا در یکی از ویدیوها از اسپایدر من برای آشپزی کمک می‌گیرد و در یک ویدیو دیگر چاله‌ای در زمین می‌کند، آن را تبدیل به تنور می‌کند و یک بره درسته را در آن کباب می‌کند. خلاصه که به عقیده من، معروفیت او بی‌دلیل نبوده و نوش جانش!

آدرس دقیق شعبه‌های رستوران بوراک اوزدمیر کجاست؟

شعبه تکسیم و خیابان استقلال (آدرس روی گوگل مپ)
آکسارای: (آدرس روی گوگل مپ)
اتیلر: (آدرس روی گوگل مپ)

و اما در دبی هم می‌توانید بوراک اوزدمیر را پیدا کنید!

( آدرس در گوگل مپ)

اگر دوست دارید بوراک را در شبکه‌های اجتماعی هم دنبال کنید، روی لینک‌ها کلیک کنید!

اینستاگرام: instagram.com/cznburak
تیک تاک: tiktok.com/@cznburak
فیسبوک: facebook.com/cznburak
یوتیوب: youtube.com/channel
توئیتر: twitter.com/CznBurak

بوراک اوزدمیر یا همون CZN Burak
5/5 - (2 امتیاز)

پست های اخیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات (1)

  • اشکان
    دی 21, 1399 از 9:28 ق.ظ پاسخ

    بسیار بوراک رو خوب معرفی کردید. سپاس از پین تاتی