ورود

تحصیل در آلمان راهی مطمئن برای مهاجرت!!

تحصیل در آلمان راهی مطمئن برای مهاجرت!!

تحصیل در آلمان به زبان انگلیسی! برای اطلاع از آخرین اخبار و مطالب خواندنی با پین تاتی همراه شوید!

تحصیل در آلمان

اگر تصمیم به تحصیل در کشوری بجز ایران را دارید ما به شما کشور آلمان را پیشنهاد می‌دهیم؛ این کشور در زمینه آموزش بسیار قدرتمند است و دانشگاه‌های آلمان از لحاظ اعتبار و رتبه های جهانی در سطح بسیار بالایی قرار دارند.

تحصیل در آلمان این امکان را به شما می‌دهد تا به راحتی وارد بازار کار شده و از امکانات و مزایای یک کشور پیشرفته و ثروتمند برخوردار شوید.

آلمان بهشت دانشجویان است و همواره از سراسر دنیا برای تحصیل به این کشور مهاجرت می‌کنند.

خانم دفتر پرچم آلمان

کار دانشجویی در حین تحصیل در آلمان

اگر قصد اقامت در آلمان را دارید باید به فکر کارهم باشید. دانشجوها در مقاطع تحصیلی مختلف اجازه کار موقت دارند اما نمی‌توانند کار تمام وقت داشته باشند. اگر در مقطع لیسانس یا فوق لیسانس تحصیل می کنید تا سقف ۲۰ ساعت در هفته و اگر در مقطع دکتر تحصیل می کنید تا سقف ۳۰ ساعت در هفته اجازه کار پاره وقت دارید. معمولاً دانشجویانی که مهارت کافی داشته باشند می‌توانند به راحتی در این کشور مشغول به کار شوند. علاوه براینکه شما با کار پاره وقتی که انجام می‌دهید، کمک هزینه بسیار خوبی خواهید داشت، در آینده و پس از اتمام تحصیلات شرایط آسانتری برای پیدا کردن کار دارید، زیرا که سابقه کاری یکی از آیتم‌های مهم در میزان حقوق شما می باشد.

تحصیل در آلمان برای متاهلین

اگر متاهل هستید و قصد ادامه تحصیل و مهاجرت به آلمان را دارید قطعا یکی از دغدغه‌های شما همراهی خانواده باش ماست. خبر خوب اینکه براساس قانون الحاق خانواده، آلمان این حق را برای همراهی همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال در آلمان را به شما می‌دهد.

نکته قابل توجه در خصوص همراه این است که همسر شما اجازه کار تمام وقت را خواهد به شرط آنکه حداقل مدرک زبان A2 را داشته باشد.

لپ تاپ آلمان-پرچم آلمان-پسر جوان

شرایط کار پس از اتمام تحصیل در آلمان

یکی از خواسته‌های فارغ‌التحصیلان در آلمان امکان اقامت بلندمدت و در نهایت شهروندی آلمان است. برای رسیدن به این مهم باید بتوانید برای دریافت اقامت، کار پیدا کنید. باتوجه به اینکه آلمان از کشورهای صنعتی اتحادیه اروپاست و ثروتمند، نرخ بیکاری بسیار پایینی دارد و شما به راحتی می‌توانید متناسب با رشته تحصیلی‌تان در آلمان، کار پیدا کنید.

برای اینکه بتوانید شرایط ادامه حضور در آلمان را پس از اتمام تحصیلات فراهم کنید، می‌بایست نوع اقامتتان را تغییر دهید یعنی بعد از إتمام تحصیلات و پیدا کردن کار مناسب شما باید اقامت تحصیلیتان را به اقامت کاری تبدیل و ویزای کاری آلمان را دریافت کنید.

خوشبختانه آلمان شرایط بسیار خوبی را برای دانشجویان بین‌المللی فراهم کرده و شما زمان کافی برای پیدا کردن کار خواهید داشت. به طور معمول پس از فارغ‌التحصیلی شما امکان اقامت به مدت ۱۸ ماه در خاک آلمان را برای پیدا کردن کار خواهید داشت. چنانچه در این ۱۸ ماه بتوانید کار پیدا کنید، باید درخواست ویزای کاری آلمان را به اداره مهاجرت بدهید.

اگر تمایل به ادامه تحصیل و مهاجرت به آلمان را دارید پین تاتی در کمترین زمان ممکن می‌تواند شما را به خواسته‌تان برساند.

لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید تا کارشناسان پین تاتی پس از بررسی فرم و در صورت داشتن شرایط لازم با شما تماس بگیرید.

لطفا توجه فرمایید
این فرم فقط برای مهاجرت از طریق تحصیل می باشد و برای پناهندگی نمی باشد

  • اطلاعات تماس

5/5 - (1 امتیاز)

پست های اخیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.