ورود

چرا تحصیل در برلین؟

چرا تحصیل در برلین؟

تحصیل در برلین با پین تاتی!  برای اطلاع از آخرین اخبار و مطالب خواندنی با ما همراه شوید!

تحصیل در برلین

کشور آلمان توانسته که خود را به عنوان یکی از بهترین مقاصد تحقیقات و تحصیلات آکادمیک در اروپا معرفی کند و در همین راستا دانشگاه‌های این کشور کیفیت آموزش را در تمامی مقاطع به بهترین حالت ممکن و در سطوح جهانی ارتقا داده‌اند.

برلین، پایتخت این کشور به عنوان یکی از پیشگامان این حوزه در ارائه تحصیلات عالی در زمینه‌های بین‌المللی است. این شهر علاوه بر اینکه مراکز تاریخی و فرهنگی بسیاری دارد؛ فضای تحصیلی بی نقصی را برای دانشجویان فراهم کرده.

تحصیل در بهترین دانشگاه‌ها با بهترین هزینه‌ها

یکی از دغدغه‌های دانشجویان برای ورود به مقاطع بالاتر تحصیلی، هزینه‌های بالای آن است، اما در برلین هزینه تحصیل نسبت به سایر مقاصد عالی تحصیلی در اروپا و آمریکا بسیار پایین‌تر است؛ همچنین یکی از ویژگی‌های مهم تحصیل در برلین، ارائه دروس به زبان انگلیسی است؛ این شهر به دلیل امکانات کاری، صنعتی و تحصیلی در زمینه‌های بین‌المللی بسیار فعال و زبان انگلیسی یکی از زبان‌های رایج در این شهر است.

برلین انتخاب مناسب برای تحصیل

برلین پایگاه بسیاری از بیزنس‌ها و استارتاپ‌های بین‌المللی است و به همین دلیل دانش‌جویان در حین تحصیل و پس از فارغ‌التحصیلی به راحتی می‌توانند در زمینه‌های مختلف مشغول به کار شوند.

کشور آلمان به دلیل سیاست‌های حفاظت از محیط زیستی که در پیش گرفته، سیستم حمل و نقل عمومی بسیار کارآمد و مجهزی دارد. شهر برلین نیز پیرو همین مطلب سیستم حمل و نقل فوق‌العاده‌ای دارد که نه تنها در کاهش هزینه‌های زندگی بسیار موثر است بلکه دسترسی به نقاط مختلف شهر را سرعت بخشیده.

قوانین آلمان به گونه‌ای هستند که دانش‌جویان برای ورود به این کشور باید بیمه سلامتی داشته باشند. این بیمه تمامی هزینه‌های درمان‌های پزشکی که در مدت اقامت نیاز داشته باشند را پوشش می‌دهد. سیستم درمانی در شهر برلین بسیار پیشرفته است و تعداد قابل توجهی مراکز درمانی و کلینیک در سطح شهر وجود دارد.

برلین شهری زنده و پرجنب و جوش است و برای دانش‌جویان مخصوصا دانش‌جویان بین‌المللی فضاهای بسیار زیادی برای تفریح و تفرج دارد. از فضاهای فرهنگی و هنری گرفته تا بارها و کلاب‌های مختلف، پارک‎ها و طبیعت فوق‌العاده. این شهر بیش از 20 دانشگاه خصوصی، موسسه فنی حرفه‌ای و کالج مطرح دارد که رشته‌های زیادی را به دانش‌جویان ارائه می‌دهند.

تحصیل در بهترین دانشگاه های برلین

چرا برلین انتخاب مناسبی برای تحصیلات عالی است؟

  • انگلیسی به عنوان زبان رایج: برلین شهری نیست که تنها زبان رایج در آن، زبان آلمانی باشد؛ بلکه چون مرکز فعالیت‌های بیزنسی است، زبان تدریس در دانشگاه‌ها، زبان انگلیسی می‌باشد.
  • کیفیت بسیار بالای تحصیل: بالاترین کیفیت تحصیل، به روزترین تکنولوژی‌های دنیا و جدیدترین رشته‌های تحصیلی در این شهر به راحتی در دسترس هستند.
  • تنوع بسیار زیاد رشته‌های تحصیلی
  • دسترسی به برنامه‌ها و بورسیه‌های مختلف
  • گپ تحصیلی به هیچ وجه مشکلی برای ادامه تحصیل نیست
  • فرصت‌های شغلی زیاد و متنوع بعد از فارغ‌التحصیلی

 

لطفا توجه فرمایید
این فرم فقط برای مهاجرت از طریق تحصیل می باشد و برای پناهندگی نمی باشد

  • اطلاعات تماس

Rate this post

پست های اخیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.