ورود

تدابیر بهداشتی در مراکز توریستی ترکیه و رضایت گردشگران اوکراینی

تدابیر بهداشتی در مراکز توریستی ترکیه و رضایت گردشگران اوکراینی

تدابیر بهداشتی در مراکز توریستی ترکیه. با آخرین اخبار ترکیه و مطالب خواندنی با پین تاتی همراه باشید.

تدابیر بهداشتی در مراکز توریستی ترکیه

گردشگران اوکراینی معتقدند که ترکیه از لحاظ تدابیر امنیت بهداشتی یکی از مناسب‌ترین کشورها برای گذراندن تعطیلات تابستانی در دوران کرونایی است.

به گزارش پین تاتی و به نقل از خبرگزاری آناتولی، گردشگران اوکراینی که 3 روز پیش با پرواز خطوط هوایی «آزور» به فرودگاه دالامان در استان موغلا آمده و از آنجا نیز برای گذراندن تعطیلات تابستانی به هتل‌های شهر فتحیه رفته‌اند، تدابیر بهداشتی و سلامتی ترکیه را رضایت بخش دانستند.

ماریا پتروخینا، یکی از گردشگرانی که به همراه 183 نفر از شهروندان کشورش به ترکیه آمده است، به خبرنگار آناتولی گفت: خیلی خوشحالم که به ترکیه آمدم. موقع ورود از فرودگاه آزمایش کووید19 به خوبی انجام شد و مورد استقبال گرم قرار گرفتیم.

ماریا به عنوان یک توریست که شاهد عینی تدابیر در حالا اجرا در راستای مقابله با کووید-19 در ترکیه است، می‌گوید که تمامی پرسنل فرودگاه و هتل تمامی تدابیر و پرتکل‌های بهداشتی را به خوبی و کاملا رعایت می‌کند.

او می‌گوید خودشان را در امنیت کامل احساس کرده و چه خوب که ترکیه را برای سپرس تعطیلات انتخاب کرده‌اند.

این گردشگر 37 ساله همچنین اظهار داشت: به دوستان و آشنایان توصیه می‌کنم که ترکیه را برای مقصد تعطیلاتشان انتخاب کنند. ترکیه با تاریخ و زیایی‌های طبیعی‌اش بی نظیر است.

کاتارینا ترتیاک، یکی دیگر از گردشگران اوکراینی هم با اشاره به رعایت تدابیر بهداشتی توسط پرسنل فرودگاه و هتل گفت: فاصله‌گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک به خوبی رعایت می‌شود. ترکیه مقصد مناسب برای سپری تعطیلات گردشگران از تمامی سنین است. کسی که اینجا بیاید در مقابل زیبایی‌های ترکیه غافلگیر خواهد شد. ترکیه از این لحاظ نیازی به تبلیغات ندارد.

 ادامه حساسیت رعایت پرتکل‌های بهداشتی از سوری اماکن گردشگری

بولنت اویسال، رئیس اتحادیه هتلداران فتحیه ضمن ابراز خرسندی از لغو محدودیت‌های مسافرتی برای اتباع اوکراین گفت: از گردشگران اوکراینی به خوبی در هتل‌ها میزبانی می‌شود. هتل‌هایمان در خصوص رعایت نکات بهداشتی مانند استفاده از ماسک و فاصله اجتماعی بسیار حساس هستند. پروازهای انگلستان نیز از 18 این ماه آغاز خواهد شد. امیدوارم سال گردشگری خوبی را سپری کنیم.

منبع : خبرگزاری آناتولی

5/5 - (1 امتیاز)

پست های اخیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.