ورود

استقبال گردشگران از تراس‌های تماشای طبیعت در شهر سفران‌بولوی ترکیه

استقبال گردشگران از تراس‌های تماشای طبیعت در شهر سفران‌بولوی ترکیه

استقبال گردشگران از تراس‌های تماشای طبیعت در شهر سفران‌بولوی ترکیه

با آخرین اخبار ترکیه و مطالب خواندنی با پین تاتی همراه باشید.

تراس‌های تماشای طبیعت ترکیه

تراس‌های تماشای طبیعت در شهرستان سفران‌بولو از توابع استان کارابوک ترکیه با آغاز روند بازگشت زندگی به شرایط عادی در چارچوب تدابیر پیشگیرانه مبارزه به شیوع ویروس کووید-19 دوباره مورد توجه دوستداران طبیعت و گردشگران قرار گرفت.

به گزارش پین تاتی و به نقل از خبرگزاری آناتولی،

تراس‌های تماشای طبیعت در شهرستان سفران‌بولو از توابع استان کارابوک واقع در شمال ترکیه که با خانه‌های تاریخی خود مشهور است و در فهرست میراث فرهنگی جهان «یونسکو» جای دارد٬ این روزها با آغاز روند بازگشت زندگی به شرایط عادی در چارچوب تدابیر پیشگیرانه مبارزه به شیوع ویروس کووید-19 دوباره مورد توجه دوستداران طبیعت و گردشگران قرار گرفته‌است.

این تراس‌های تماشای طبیعت که در 80 متر بالا از سطح دریا بر روی کانیون «اینجه‌کایا» در سال 2012 ساخته ‌شده است، با مناظر زیبا و بی‌بدیل خود آماده میزبانی از دوستداران طبیعت است.

در این کانیون علاوه بر تراس‌های تماشای طبیعت، یک پل آب تاریخی با طول 116 متر و به عرض 110-120 سانتیمتر نیز که سه قرن پیش توسط صدراعظم عزت محمد پاشا در دوره امپراتوری عثمانی بنا شده‌است، وجود دارد.

پیش از آغاز همه‌گیری کرونا سالانه از تراس‌های تماشای طبیعت در کانیون انجه‌کایا که 11 متر طول دارد و قادر به حمل 75 تُن است، 1 میلیون و 300 گردشگر بازدید کردند.

دوستداران طبیعت با استفاده از این تراس‌ها که نخستین تراس‌های تماشای طبیعت در ترکیه به حساب می‌آید، می توانند در چهار فصل سال پوشش گیاهی، هوای تمیز، دریاچه‌ها و آبشارهای زیبای‌ منطقه را تماشا کنند.

منبع : خبرگزاری آنادولو

پست های اخیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *