ورود

سهولت در عبور ترانزیت مسافران تابستانی در چهارچوب پروژه سیلا

سهولت در عبور ترانزیت مسافران تابستانی در چهارچوب پروژه سیلا

سهولت در عبور ترانزیت مسافران تابستانی در چهارچوب پروژه سیلا

با آخرین اخبار ترکیه و مطالب خواندنی با پین تاتی همراه باشید.

عبدالله ارن: پروژه سیلا در گذرگاههای مرزی ادامه خواهد یافت

به گزارش پین تاتی و به نقل از خبرگزاری آنادولو، عبدالله ارن ریس سازمان جوامع خویشاوند و ترکهای مقیم خارج از کشور، اعلام داشت که “پروژه راه سیلا” که توسط آن عبور شهروندان ترک مقیم خارج از کشور که قصد گذراندن تعطیلات خود در ترکیه را دارند، راحت تر می‌شود، در گذرگاه‌های مرزی ادامه خواهد یافت.

ارن در این بیانیه کتبی در خصوص اطلاعات جدید و مسیرهای این پروژه به شهروندانی که قصد سفر به کشور را دارند، اطلاعاتی ارائه کرد و هشدارهایی به انها داد.

ارن ضمن ابراز اینکه پروژه سیلا سال گذشته در مرزهای گمرکی صربستان از سوی این سازمان آغاز شده و امسال نیز ادامه خواهد داشت، تاکید کرد که تدابیر در راستای مبارزه با کرونا ویروس نوع جدید نیز مد نظر قرار خواهد داشت.

در این بیانیه همچنین اعلام گردید مسیرهایی که بیشتر شهروندان برای سفر به شهرهایشان از آن استفاده میکنند نیز در راستای تدابیر متخذه برای عبور ترانزیت باز خواهد شد.

دومین مسیر برای عبور شهروندان نیز به شکل “فرانسه– بلژیک–هلند – آلمان – اتریشمجارستان – صربستان – بلغارستان – ترکیه (کاپی کوله). فرانسه / بلژیک / هلند – آلمان – اتریش – اسلوانی – کرواسی – صربستان – بلغارستان – ترکیه (کاپی کوله)” مشخص گردید.

منبع : RTL فارسی

پست های اخیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *