ورود

ترکیه در جمع ۵ کشور نخست صادرات صابون مایع در جهان

ترکیه در جمع ۵ کشور نخست صادرات صابون مایع در جهان

ترکیه در جمع ۵ کشور نخست صادرات صابون مایع در جهان

با آخرین اخبار ترکیه و مطالب خواندنی با پین تاتی همراه باشید

صادرات صابون ترکیه

رئیس شورای صنایع شیمیایی اتاق صنایع و تجارت بورسا اعلام کرد که ترکیه در تولید و صادرات صابون مایع در بین ۵ کشور برتر جهان قرار دارد.

به گزارش پین تاتی و به نقل از خبرگزاری آنادولو، ایلکر دوران، رئیس شورای صنایع شیمیایی اتاق صنایع و تجارت بورسا در گفت‌وگو با خبرنگار آناتولی با اشاره به افزایش تقاضای محصولات بهداشتی ترکیه در سطح جهان گفت: ترکیه در زمینه تولید و صادرات صابون مایع در بین پنج کشور برتر جهان قرار دارد. در این زمینه در جایگاه بسیار مهمی قرار داریم. از چهار گوشه جهان سفارش دریافت می‌کنیم. مصرف کنندگان خارجی علاقه خاصی به عبارت «ساخت ترکیه» بر روی محصولات دارد.

وی اضافه کرد: شیوع ویروس کرونا نقش مهمی در افزایش این تقاضای صابون مایع دارد. این موضوع موجب کاهش عرضه به بازار داخلی نشده است.

دوران اظهار داشت: معتقدیم با پایان پاندمی کووید-۱۹ محصولات بهداشتی ترکیه همچنان از تقاضای بالا برخوردار خواهند بود. در این روند تجارت مهمی را کسب کرده و فرصت معرفی محصولات بهداشتی خود را به سایر کشورها یافتیم. در این دوره دولت‌مان نیز در کنار ما بود. ترکیه با ارسال کمک‌های بهداشتی به شمار زیادی از کشورهای جهان نشان داد که دوست روزهای سخت است. این اقدامات در آینده اثرات مثبتی بر اقتصاد ما خواهد داشت.

منبع : TRT فارسی

پست های اخیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *