ورود

هرچیزی رو از دست دادید مهم نیست اما شبای استانبول رو از دست ندید.

هرچیزی رو از دست دادید مهم نیست اما شبای استانبول رو از دست ندید.

هرچیزی رو از دست دادید مهم نیست اما شبای استانبول رو از دست ندید.

تفریحات شبانه استانبول رو با پین تاتی امتحان کنید!
آخرین اخبار ترکیه و مطالب خواندنی

تفریحات شبانه استانبول

آقا این تقسیم بندی کلا غلطه که میگن استانبول به ۲ بخش اروپایی و آسیایی تقسیم میشه.

باور نداری؟ مشکل خودته

استانبول به ۲ قسمت روز و شب تقسیم میشه که شبش از روزش خیلی باحال‌تره.

خب دراکولاهای عزیز به استانبول خوش آمدید.

یعنی اینجوری که ما شبا تو خیابونای استانبول مشغول شب‌گردی هستیم دراکولاهای مقیم استانبول نیستن.

شبگردی‌های استانبول خیلیییی حال میده مخصوصا اگر کمی هم سرتون گرم باشه و به قول شیرازیا یی پِری هم تو سرتون بیفته که دیگه نور علی نوره.

تفریحات شبانه استانبول 3

تفریحات شبانه استانبول از نظر من به چند دسته تقسیم میشه

اولین تفریح شبانه که خیلیا تجربش کردن، پیاده روی در خیابونای استانبول، لب ساحل و بالا پایین کردن خیابان استقلال هست. یعنی اینقدر که میبینی عزیزای دل حدفاصل میدان تکسیم تا برج گالاتا رو رفتن بالا و اومدن پایین که  گوگل مپ بهشون پیام داده بذار محض رضای خدا مسیر جدید بهتون نشون بدم سرورام سوخت.

اگر به دنبال آزادی بیان هستید، شب‌های استانبول رو از دست ندید!! آزادی بیان؟؟ چطور؟؟؟

اینجا آزادی بیان حرف اول رو میزنه.

شما در بیان هرنوع جمله عاشقانه، خالی‌بندی، عشقولانه در کردن آزادی و از مصونیت سیاسی هم برخورداری و هیچکس عارضتون نمیشه نه گشت ارشاد هست نه آمران به معروف و ناهیان از منکر. عاشقانه درکردن و خالی بندیم که عوارض و مالیات نداره. راحت دست معشوقتون رو بگیرید و با آزادی بیانتون شکه‌اش کنید. تهشم صبح که بیدار شدید دبه کنید. ای نور دیده از دبه کسی ضرر ندیده

تفریحات شبانه استانبول 4

میریم سراغ تفریحات شبانه جذابتر!!!

تو همین حدفاصل تکسیم تا گالاتا یه کوچه پس کوچه‌هایی هست که حرف نداره برای ترکردن لب. منظورم این نیست زبون بزنید به لبتونا! نه. این کوچه‌های تو در تو تاریک و باریک محفل انس با آقا ذکریای رازی هست که نور به قبرش بباره و نه تنها خدا که کل عالم ازش راضی هستن. اگه دنبال یه راه مطمئن به جهنم هستین اینجا رو انتخاب کنید.

از آبجوهای خنکککککک تا راکی، همه چیز اینجا هست با مزه‌های خوشمزه. کافیه یه نم بارونم بزنه ببین چی میشه. خیلی از این کلاب‌ها دی جی و خواننده هم دارن که گیرایی داستان رو بالا میبره.

تو همین خیابان استقلال دیسکو هم هست اما چون خودم خیلی از دیسکو خوشم نمیاد تا حالا نرفتم ببینم چه خبره.

اما تا اونجا که شنیدم معمولا یه ورودی داره. فقط حواستون باشه خیلی از این دیسکوها ویترین رو خوشگل میچینن و خودشون ۲-۳ تا دختر رو جلوی در میشونن که شما رو گول بزنن و بیارنتون داخل. بعد که میری داخل تازه میبینی آقایون داداشا همه جمعن وخبری از اون تصوراتی که داشتید نیست.

تفریحات شبانه استانبول 2

تفریحات شبانه و کلاب و کشتی­های بسفر استانبول

خب اگه دوست دارید تو کشتی با ذکریای رازی خلوت کنید یه سری کشتی هست که تورای تنگه بسفر رو برگزار میکنن و با توجه به پولی که به عنوان ورودی پرداخت می کنید مشروبات الکلی و شام و خواننده و بزن برقص برقراره.

البته اگر دلتون یه شب رومانتیک میخواد بنظرم کشتی‌های کروز رو انتخاب کنید یا رستوران‌هایی که مشرف به تنگه بسفر هستن و یه تراس رو به دریا دارن. من باشم سراغ اون کشتیایی که توشون مشروب سرو میشه نمیرم مخصوصا اگه با خانواده هستید.

پست های اخیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *