ورود

تلاش کادر درمان در روزهای برفی

تلاش کادر درمان در روزهای برفی

تلاش کادر درمان در روزهای برفی

با آخرین اخبار ترکیه و مطالب خواندنی با پین تاتی همراه باشید.

تلاش کادر درمان در ترکیه

با وجود بارش سنگین باران و یخبندان در بیشتر جاده‌های استان کرکلارائلی ترکیه، پزشکان و کادرهای درمانی به خدمات رسانی خود در دورترین مناطق ادامه می‌دهند.

به گزارش پین تاتی و به نقل از خبرگزاری آناتولی

با وجود شرایط نامساعد جوی و جاده‌های برفی، تیمهای پزشکی و سلامتی در کرکلارائلی با آمبولانسهای ویژه به دورافتاده ترین مناطق رفته و خدمات بهداشتی لازم را برای شهروندان ارائه می‌کنند.

پزشکان و دیگر کارکنان بیمارستان دولاتی دمیرکؤی در استان کرکلارائلی، یکی از این گروهها هستند که شبانه‌روز به معاینه و مداوی بیماران مشغولند.

در همین راستا تیمهای مراقبتهای بهداشتی در جاده‌های برفی و یخ‌زده و شرایط نامساعد جوی با آمبولانسهای ویژه خود را به روستاها می‌رسانند.

فاطمه آرمان (75) یکی از شهروندان در منطقه دمیرکؤی است که تنها زندگی می‌کند. وی که بیماریهای مزمن دارد، به دلیل سرگیجه و حالت تهوع از 112 تیم فوریت های پزشکی درخواست کمک کرده است. تیم پزشکی و آمبولانس به سرعت خود را به او رسانده و معاینات و مداوای لازم را برای وی انجام داده‌اند.

فاطمه آرمان با تشکر از کادر درمانی گفت:
این تیم‌ها سالهاست که در فصل‌های سرد و زمستان، به یاری ما شتافته و سلامتی ما را تامین می‌کنند. از تک تک آنها سپاسگزار هستیم.

 

منبع : خبرگزاری آنادولو

پست های اخیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *