ورود

تمجید سیاستمدار آلمانی از صنعت گردشگری ترکیه

تمجید سیاستمدار آلمانی از صنعت گردشگری ترکیه

تمجید سیاستمدار آلمانی از ترکیه. با آخرین اخبار ترکیه و مطالب خواندنی با پین تاتی همراه باشید.

تمجید سیاستمدار آلمانی از ترکیه

فریدهلم اوست، سیاستمدار آلمانی ضمن تمجید از اتخاذ و رعایت پروتکل‌های بهداشتی در ترکیه در ایام کرونا تاکید کرد که کشورهای دیگر باید در این زمینه ترکیه را الگو قرار دهند.

به گزارش پین تاتی و به نقل از خبرگزاری آناتولی

وزارت فرهنگ و جهانگردی ترکیه با انتشار بیانیه‌ای در ارتباط با دیدار محمد نوری ارسوی، وزیر فرهنگ و گردشگری کشور با فریدهلم اوست از اعضای حزب دموکرات مسیحی و معاون هلموت کول صدراعظم سابق آلمان در آنتالیا اعلام کرد: فریدهلم اوست با تمجدید از اتخاذ و رعایت پروتکل‌های بهداشتی در ترکیه در ایام کرونا تاکید کرد که کشورهای دیگر باید در این زمینه ترکیه را الگو قرار دهند.

فریدهلم اوست در گزارشی برای وبلاگ Der Republik با عنوان “اقدامات بهداشتی فوق‌العاده برای مسافران آنتالیا” نوشت: وزیر گردشگری ترکیه عملکرد بسیار موفقی در اتخاذ تدابیر بهداشتی در پاندمی کرونا داشت. تدابیر بهداشتی که در مایورکا و دریای بالتیک و شمال آلمان اتخاذ شده با ترکیه قابل مقایسه نیست و تمام کشورهای جهان باید در این زمینه ترکیه را الگو قرار دهند”.

وی تاکید کرد: “اقدامات بهداشتی فوق‌العاده‌ای در رستوران و هتل‌های ترکیه اتخاذ شده‌است، محمد نوری ارسوی یکی از باتجربه ترین وزرا و کارشناسان گردشگری است که تدابیر بی نظیری برای امنیت توریست‌ها در ایام مقابله با پاندمی کرونا اتخاذ کرده‌است”.

این سیاستمدار آلمانی با بیان اینکه باید در سفر به ترکیه حتما از ماسک استفاده و پروتکل‌های بهداشتی رعایت شود، از مهمان‌نوازی و رفتار دوستانه در ترکیه تمجید کرد.

او جزئیات سفر خود از بدو ورود به فرودگاه آنتالیا تا اقامت در هتل را شرح داده و تاکید کرد که کشورهای جهان باید این اقدامات و تدابیر بی‌نظیر ترکیه را الگو قرار دهند.

 

منبع : خبرگزاری آنادولو

Rate this post

پست های اخیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.