ورود

سریال تو در خانه ام را بزن(عشق مشروط)

سریال تو در خانه ام را بزن(عشق مشروط)

سریال تو در خانه ام را بزن یا عشق مشروط و اتفاقات جالب آن را حتما دنبال کنید. با آخرین اخبار ترکیه و مطالب خواندنی با پین تاتی همراه باشید.

سریال تو در خانه ام را بزن (Sen Cal Kapimi)

ژانر: کمدی عاشقانه

سریال تو درخانه ام را بزن در تابستان ۲۰۲۰ تنها با پخش تیزر جنجالی‌اش، از همان ابتدا نظر بینندگان بسیاری را به خود جلب کرد.
بازیگرهای مطرح این سریال، کرم بورسین (kerem bursin) و هانده ارچل (hande ercel) هستند؛ که هرکدام به نوبه‌ی خود چه در ترکیه و چه در کشورهای اروپایی و امریکایی طرفدارهای پروپاقرصی دارند و این‌بار با این سریال از شبکه فاکس ترکیه، هر هفته مهمان خانه‌های ببینندگان هستند.

خلاصه داستان سریال تو درخانه ام را بزن یا عشق مشروط

ادا (eda)  دختری است که به علت قطع بورسیه دانشگاهی‌اش، مجبور به ترک تحصیل شده و اکنون در مغازه گلفروشی عمه‌اش کار می‌کند و سرکان بولات (serkan bolat) را  که جوانی موفق است و بورسیه تحصیلی ادا را تامین کرده بود، مقصر قطع شدن بورسه‌اش میداند! ادا در روز فارغ التحصیلی دوستانش و هنگام سخنرانی سرکان  با اعتراض به او، نظم دانشگاه را به هم می‌ریزد و باعث به وجود آمدن مشکلاتی پی در پی برای سرکان می‌شود. در ادامه داستان ادا مجبور به عذرخواهی از سرکان  می‌شود که این مسئله باعث شروع جنجال‌های زندگی این دو شخصیت سریال می‌شود. پیشنهاد می‌کنیم در اولین فرصت این سریال را ببینید.

این سریال به اتمام رسیده و هر شنبه از شبکه فاکس پخش می‌شد.

برخی بازیگران :

Melisa Döngel ،Bige Önal، Kerem Bürsin ،Hande Erçel و….

گالری تصاویر

5/5 - (3 امتیاز)

پست های اخیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.