ورود

جدا کردن بچه گربه های بهم چسبیده

جدا کردن بچه گربه های بهم چسبیده

با آخرین اخبار ترکیه و مطالب خواندنی با پین تاتی همراه باشید.

جدا کردن بچه گربه های بهم چسبیده

دامپزشک ترکی بچه گربه های بهم چسبیده را از هم جدا کرد

به گزارش پین تاتی و به نقل از خبرگزاری آناتولی، دامپزشکان در شهر اینه‌بولوی استان کاستامونوی ترکیه طی یک عمل جراحی موفقیت آمیز موفق به جداسازی بچه‌ گربه‌های چهارقلوی بهم چسبیده شدند.

کارکنان شهرداری شهر چاتال‌زیتون پس از یافتن این بچه گربه ها، آنها را برای مداوا به یک کلینیک دامپزشکی در شهر اینه‌بولو انتقال دادند.

چهار بچه گربه ای که طی این عمل جراحی توسط تیم جراحی به ریاست محمد جودوراوغلو، دامپزشک جراح از هم جدا شده اند، هم اکنون قادر به راه رفتن هستند. یک شهروند حیوان دوست اهل چاتال‌زیتون سرپرستی گربه مادر و چهار بچه گربه را برعهده گرفته است.

دکتر جودور‌اوغلو با بیان اینکه از چگونگی تولد این گربه‌های چهارقلو اطلاعی در دست نیست، گفت: هنگامی که این بچه گربه ها به کلینیک آورده شدند از محل دم و شکم به یکدیگر چسبیده بودند. دیواره شکم این بچه گربه ها به بگدیگر چسبیده بود و به همین دلیل نیز قادر به راه رفتن نبودند.

وی با اشاره به اینکه گربه مادر آنها را سه روز پیش به دنیا آورده است، ادامه داد: موفق شدیم با بی حسی موضعی بچه گربه ها را از یکدیگر جدا کنیم. این گربه ها الان می‌توانند راه بروند. مجبور شدیم برای جداسازی بخشی از پای یکی از بچه گربه ها را قطع کنیم.

منبع : خبرگزاری آنادولو

Rate this post

پست های اخیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.