ورود

راهنمای خرید ملک در آنتالیا

راهنمای خرید ملک در آنتالیا

خرید ملک در آنتالیا را از دست ندهید! با پین تاتی همراه شوید.

خرید ملک در آنتالیا

بعد از تصمیم‌گیری برای خرید ملک در آنتالیا ، آماده شوید تا با یکی از قطب های مهم خرید و فروش ملک با رشد سریع در ترکیه آشنا شوید. هرماه هزاران ملک دست به دست می‌شوند تا آنکارا را به دومین مقصد محبوب کشور ترکیه برای خرید خانه تبدیل کنند. بازار املاک آنتالیا به ویژه در پنج سال گذشته حسابی رشد داشته است، زیرا سرمایه گذاران خارجی با دیدن پتانسیل های آینده منطقه، سرشان را از  استانبول  به سمت مناطقی مانند آنتالیا می چرخانند. اما آنتالیا کجاست؟ نام آنتالیا به منطقه بزرگتری اشاره دارد که از آلانیا در شرق تا کالکان و کاس در غرب امتداد دارد. هرچند ما در این یادداشت، درمورد قطب آنتالیا که مرکز شهر است صحبت خواهیم کرد.

راهنمای خرید ملک در آنتالیا

2- خرید خانه در آنتالیا؛ زندگی در مجاورت بهترین ساحل‌های ترکیه

منطقه کُنییالتی

کنییالتی در حاشیه مرکز شهر قرار دارد و یک محله همه‌چیز تمام است و انتخاب‌های زیادی از رستوران‌ها ، بارها ، کافه‌ها و مراکز خرید را پیش روی ساکنان شهر می‌گذارد. این ساحل به لطف خط ساحلی شنی گسترده ای که به طول 7 کیلومتر امتداد یافته که از یک طرف به کوه‌های بی‌داگلاری محدود می‌شود، یکی از مقاصد جذاب تابستان برای وقت گذرانی است.

این ساحل همه چیزهایی را که شما برای زندگی در کنار خورشید، دریا و ماسه لازم دارید به شما می‌دهد؛ اما جذاب‌تر از آن ساکنان شهر، هیجان زده و مشتاقانه منتظر پروژه کنییالتی هستند که یک مرکز تفریحی دریایی با شکوه و هنرمندانه است که در دست بهره برداری است. زندگی در بسیاری از آپارتمان و پنت هاوس‌ها با نمای خیره کننده دریای مدیترانه احاطه شده است که منتهی به کنییالتی می‌شود. بیشتر خانه‌ها و رزیدنس‌ها امکاناتی از جمله استخرها و سالن‌های بدن سازی، اجتماعات، فضای سبز و … را دارند. ممکن است با توجه به ویژگی‌های فوق‌العاده کنییالتی پیش خودتان فکر کنید قیمت هر متر مربع برای این واحدها زیاد است ، اما به طرز شگفت آوری قیمت‌ها لااقل در مقایسه با سایر شهرهای ساحلی، مناسب هستند.

راهنمای خرید ملک در آنتالیا

ساحل لارا

به دلیل حضور هتل‌های بزرگ با امکانات بسیار بالا که گردشگران زیادی را از سراسر جهان به این منطقه می‌آورد ، منطقه ساحلی لارا در شهر آنتالیا به لس وگاس ترکیه مشهور شده است. با توجه به کیفیت بسیار بالای گردشگری در این منطقه ، هرکسی که به دنبال سرمایه‌گذاری خرید ملک است ، می تواند این منطقه را گوشه ذهن داشته باشد.

محلی که فقط 5 دقیقه از فرودگاه فاصله دارد و به دلیل کیفیت بالای ساخت و ساز و توریستی شدن شمایل این منطقه، محلی‌ها از امکانات وسیع و کاملی در منطقه خود لذت می‌برند ، که اصلی‌ترین ویژگی آن ساحل طولانی شن و ماسه در این منطقه است که آن را مکان خاصی کرده است.

ویوی اکثر آپارتمان‌ها و رزیدنس‌ها تصویر تمیز و درخشانی از  دریا  است و همین ویژگی باعث شده است تا این منطقه با شهرهای بزرگی مثل استانبول رقابت کند و برای افرادی که خواهان استراحت تابستانی هستند ، به مقصد اول خرید ملک تبدیل شود. قیمت ملک در ساحل لارا از ساحل کنییالتی بالاتر است ، اما خریداران همچنان در مقایسه با  قیمت خانه‌های ساحلی در مکان‌هایی مانند اسپانیا یا پرتغال، اینجا را همچنان منطقه ارزانی می‌دانند.

راهنمای خرید ملک در آنتالیا

3- آیا خرید ملک در  آنتالیا یک سرمایه گذاری هوشمندانه است؟

آنتالیا به عنوان دومین مقصد محبوب گردشگری ترکیه، پتانسیل زیادی را برای برگرداندن سرمایه در طی یک دوره طولانی مدت دارد. با این حال ، محله‌های خاصی که امتحان خودشان را پس داده‌اند  و در بالا نام برده شدند، برای سرمایه‌گذاری مطمئن بهتر از سایر مناطق شهر هستند.

راهنمای خرید ملک در آنتالیا

4- آیا خارجی ها می توانند در ترکیه املاک داشته باشند؟

بله ، تمام ملیت ها به غیر از بعضی موارد استثنا شده می‌توانند در ترکیه ملک بخرند. خرید ملک در آنتالیا برای ایرانیان مانعی ندارد. فقط یادتان باشد خرید و فروش در منطقه نظامی ممنوع است.  خرید هرگونه آپارتمان، ملک و زمین و مغازه در ترکیه برای خارجیان آزاد است. در طی 20 سال گذشته ، هزاران نفر خارجی در استانبول و ترکیه ملک خریداری کرده‌اند و صاحب قانونی مستغلات شده اند.

راهنمای خرید ملک در آنتالیا

5- خرید خانه و شروع  زندگی در آنتالیا

آنتالیا به دلیل داشتن صنعت پر رونق گردشگری و خرید و فروش املاک و مستغلات، یک قطب چند فرهنگی است که نظر خارجیان را از سراسر جهان به خود جلب می‌کند  که بسیاری از آن‌ها 12 ماه از سال در اینجا زندگی می‌کنند. جامعه مهاجران پر رونق و زنده است که سبک زندگی مدیترانه ای را با قیمتی مناسب تجربه می‌کنند. بسیاری از خارجیان و مهاجرین در حوزه‌های فعال این شهر مشغول به کار می‌شوند یا کسب‌و ‌کار خود را راه می‌اندازند.

راهنمای خرید ملک در آنتالیا

6- جستجوی املاک مورد نظر را با مشاورین معتبر شروع کنید

پروسه خرید ملک در آنتالیا را به کمک مشاورین معتبر شروع کنید. مخصوصا اگر به منطقه آشنا نیستید یا زبان ترکی نمی‌دانید از افراد معتمد که ترکی صحبت می‌کنند و این کشور را می‌شناسند کمک بگیرید. مخصوصا برای به دست اوردن قیمت دقیق پروژه‌های آنتالیا حتما جستجوی زیاد انجام دهید و حدود قیمت ملک را در این شهر به کمک سایت‌های معتبر به دست آورید.

بر طبق آمار رسمی سایت NUMBEO

– قیمت متوسط خرید هر متر مربع ملک در مرکز شهر آنتالیا 5600 لیر
– در خارح از مرکز شهر، حدود 4300 لیر.

5/5 - (2 امتیاز)

پست های اخیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.