ورود

رعایت کامل تدابیر بهداشتی و مقابله‌ای با کرونا در مراکز گردشگری ترکیه

رعایت کامل تدابیر بهداشتی و مقابله‌ای با کرونا در مراکز گردشگری ترکیه

با آخرین اخبار ترکیه و مطالب خواندنی با پین تاتی همراه باشید.

تدابیر بهداشتی و مقابله‌ای با کرونا ترکیه

نکات ایمنی و تدابیر بهداشتی در مقابل ویروس کرونا، در تمامی هتلها و مراکز گردشگری ترکیه زیر نظر “تیمهای بهداشتی” به اجرا درمی‌آید.

به گزارش پین تاتی و به نقل از خبرگزاری آناتولی،

گروهی که با عنوان “تیمهای بهداشتی” بخش گردشگری ترکیه فعالیت می‌کند، با تلاشهای ماههای اخیر و اتخاذ تدابیر مختلف علیه ویروس کرونا، نقش مهمی در ایمنی و تفریح سالم گردشگران ایفا می‌کنند.

در همین راستا تعداد مشاغل گنجانده شده در برنامه گواهی گردشگری ایمن که شامل تمام سطوح صنعت گردشگری از فرودگاه‌ها تا هتلها است، روز به روز در حال افزایش بوده و تاکنون بیش از 10 هزار مشاغل دارای گواهینامه به طور کامل 152 معیار موجود در برنامه را برآورده کرده‌اند.

کارمندان شرکتهای مجاز برنامه گواهی گردشگری نیز در اولویت واکسیناسیون قرار گرفته و بدین ترتیب خطرات را به حداقل می‌رسد.

در آنتالیا که دارای 899 مرکز اقامتی از جمله 407 هتل 5 ستاره است، کارمندان هتل به عنوان “تیمهای بهداشتی”، اقدامات احتیاطی در برابر کرونا را در همه جا از جمله لابی، اتاقها، رستوران، زمینهای بازی و سواحل انجام می‌‌دهند.

خبرنگار آناتولی بخشی از این تدابیر در هتلها را به تصویر کشیده که نشان می‌دهد مسافران به محض ورود با ارائه کدهای بهداشتی(HES) و تحت تدابیر بهداشتی، پذیرایی شده و با رعایت کامل موارد مقابله‌ای با کرونا به تفریح و استراحت می‌پردازند.

منبع : خبرگزاری آنادولو

Rate this post

پست های اخیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.