ورود

روایتی از امید و تلاش دونده ملی‌پوش کم‌شنوای ترکیه

روایتی از امید و تلاش دونده ملی‌پوش کم‌شنوای ترکیه

با آخرین اخبار ترکیه و مطالب خواندنی با پین تاتی همراه باشید.

دونده کم شناوی ملی‌پوش ترکیه

بغرا خان کوجابی‌اوغلو دونده ملی پوش ترکیه که پس از جراحی ناموفق کم شنوا شده به جوانان توصیه کرد که هیچ‌گاه ناامید نشده و به تلاش برای رسیدن به اهداف خود ادامه دهند.

به گزارش پین تاتی و به نقل از خبرگزاری آناتولی،

بغرا خان کوجابی‌اوغلو دونده کم شنوای ملی‌پوش ترکیه در گفت‌وگو با خبرنگار آناتولی اظهار داشت: «در سال 2018 در حالی که آماده اعزام به مسابقات المپیک بودم به دلیل یک بیماری مجبور به انجام جراحی از ناحیه گوش شدم که ناموفق بود و شنوایی یکی از گوش‌هایم را از دست دادم».

این جوان ورزشکار ملی‌پوش در رده ستارگان، نوجوان و بزرگسالان در بازی‌های دانشگاه‌های جهان و رقابت‌های دوی مدیترانه ای مدال‌آفرینی کرده گفت: «به دلیل خطای پزشک در عمل جراحی، یکی از گوش‌هایم کاملا ناشنوا شد، از دکتر شکایت کردم. گوش دیگرم نیز 60 درصد کم شنوا شد».

وی با بیان اینکه روزهای سختی را سپری کرده اما با ورزش و تلاش مجدد تعادل خود را به دست آورده است، اظهار داشت: «در دوی 400 متر ناشنوایان در کشور یک خلا وجود دارد تمام تلاش خود را می کنم تا پرچم کشورم را در مسابقات المپیک جهانی به اهتزاز درآورم. همه انسان‌ها نقص و عیبی دارند، نباید ناامید شد و باید به تلاش برای رسیدن به اهداف ادامه داد».

بغرا خان که زمانی در سلامت کامل بود و به افرادی که مانند او دچار چنین مشکلاتی شده اند، توصیه کرد که ناامید نشده و هیچ‌گاه دست از تلاش بر ندارند.

منبع : خبرگزاری آنادولو

5/5 - (1 امتیاز)

پست های اخیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.