ورود

سریال آپارتمان مظلوم ها

سریال آپارتمان مظلوم ها

سریال آپارتمان مظلوم ها و اتفاقات جالب آن را حتما دنبال کنید. با آخرین اخبار ترکیه و مطالب خواندنی با پین تاتی همراه باشید.

سریال آپارتمان مظلوم ها

ژانر: درام

سریال آپارتمان مظلوم ها از ۱۵ سپتامبر ۲۰۲۰ و از شبکه trt ترکیه شروع به پخش شده و از همان قسمت اول رکورد بازدید سریال‌ها را از آن خود کرد.‌ داستان سریال،برگرفته از واقعیت و خاطرات یک روانپزشک است که الان تبدیل به پر مخاطب‌ترین سریال ترکیه شده است.

خلاصه داستان سریال آپارتمان مظلوم ها

گلبن و صافیه دو خواهر، با روحیه وسواسی و عدم اعتماد شدید هستند؛ به طوری که صافیه بعد از فوت مادر خانواده، هرگز خانه را ترک نکرده است (ولی در قسمت‌های آینده دلایل آن نیز روشن می‌شود) و در کنار برادرشان هان و پدر خانواده در یک خانه سنتی در یکی از محله‌های زیبای استانبول زندگی می‌کنند. هان که تنها هدفش از زندگی، حمایت خانواده‌ با روحیات حساسشان است؛ یک شب با یک تصادف و وارد شدن اینجی به داستان، زندگی‌اش رنگ تازه‌ای می‌گیرد و هان و اینجی تصمیم می‌گیرند زندگی عاشقانه‌ای را با هم بسازند.

شخصیت‌های سریال آپارتمان مظلوم ‌ها

هان که مرد ایده‌آلی بنظر می‌رسد نیز مثل بقیه افراد خانواده تحت تاثیر ضربه‌های کودکی، از ناهنجاری‌های روحی و روانی‌ رنج می‌برد به طوری که با تحصیلات عالی و مدیریت شرکتی موفق، شب‌ها پنهانی به جمع‌آوری زباله می‌پردازد. نریمان دختر کوچک خانواده، که در دبیرستان تحصیل می‌کند و در کودکی مادرش را از دست داده نیز تحت تاثیر رفتارهای خواهرانش است.

در ادامه داستان معلم ادبیات نریمان که عشق نوجوانی صافیه خواهر بزرگ خانواده است؛ وارد قصه شده و در هتل روبروی آپارتمان آن‌ها مستقر می‌شود. صافیه با تمام بیماری‌هایش، عشقش را هنوز فراموش نکرده است. اینجی روز بعد از تصادف، به دنبال خانه‌ای برای سکونت می‌گردد و در آپارتمانی که این خانواده زندگی می‌کنند، واحدی را اجاره کرده و با پدر بزرگ و تنها برادرش به آنجا نقل مکان می‌کند… . او با وارد شدن به این آپارتمان در کنار مردی که عاشقش شده است زندگی می‌کند و از طرفی خانواده‌های آن دو نیز با هم آشنا می‌شوند.

پیشنهاد می‌کنیم ادامه داستان و اتفاقات جالبی که این خانواده با آن روبرو هستند را حتما ببینید.

برخی بازیگران:

Farah Zeynep Abdullah ، Birkan Sokullu ،Ezgi Mola و….

گالری تصاویر

پست های اخیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!