ورود

سریال ترکی بابل

سریال ترکی بابل

سریال بابل و اتفاقات جالب آن را حتما دنبال کنید. با آخرین اخبار ترکیه و مطالب خواندنی با پین تاتی همراه باشید.

سریال بابل Babil

ژانر: درام

این سریال یکی از پروژه‌های پرقدرت شرکت تهیه کننده، آی یاپیم AY Yapim  است. اولین قسمت آن تاریخ ۱۷ ژانویه سال ۲۰۲۰ از شبکه استار پخش شد. سناریوی قوی و کادر بازیگران این پروژه به تنهایی توانستند موفقیت آنرا تضمین کنند.

داستان سریال بابل به سبک روانشناختی است و با ۲۰ قسمت فوق العاده‌اش توانست در لیست آثار به یادماندنی سریال‌های تلویزیونی جایگاه خوبی پیدا کند.

.

ما در این بخش شخصیت‌های اصلی سریال را به شما معرفی می‌کنیم

عرفان: پروفسورای اقتصاد دارد و برای درمان پسر ۷ ساله‌اش که تومور مغزی دارد هر کاری که از دستش بربیاید را انجام می‌دهد.

اگمن: دوست دوران کودکی عرفان و همچنین صمیمی‌ترین دوست اوست. او پدر واقعی پسر عرفان است همسر کنونی عرفان قبل از ازدواجش با اگمن رابطه داشته و این راز را از همه پنهان کرده.

نیهال: پلیس مخفی که در شرایط بحرانی به داد عرفان می‌رسد. او در نقش دستیار اگمن به او نزدیک می‌شود و از تمامی خلافکاری‌های اگمن اطلاعات کسب می‌کند.

ایلای: عشق قدیمی عرفان است. اما اکنون معشوقه یکی از سرمایه‌داران بزرگ استانبول است.

ادا: همسر عرفان و مادر دنیز است. او قبل از هرچیزی به فکر نجات پسرش است اما از طرفی هم از رابطه همسرش با اگمن همیشه احساس ترس دارد.

سریال بابل با توجه به شرایط پاندمی کرونا مدتی فیلم برداری نشد و پس از برطرف شدن شرایط بحرانی با پایانی جذاب به داستان خود پایان داد.

در حال حاضر بسیاری از شبکه‌های کشورهای مختلف در حال پخش این سریال هستند. ما هم به شما پیشنهاد می‌کنیم که دیدن این سریال هیجان انگیز را از دست ندهید.

برخی بازیگران :

هالیت ارگنچ  Halit Ergenç، انور سایلاکAsli Enver، بیرجه آکالای  Birce Akalay و….

گالری تصاویر

پست های اخیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!