ورود

سریال بوی توت فرنگی

سریال بوی توت فرنگی

سریال بوی توت فرنگی و اتفاقات جالب آن را حتما دنبال کنید.

با آخرین اخبار ترکیه و مطالب خواندنی با پین تاتی همراه باشید.

سریال بوی توت فرنگی
çilek kokusu

ژانر: رمانتیک

بوی توت فرنگی یکی از بهترین سریال‌های بود که در سال ۲۰۱۵ از شبکه استار پخش شد. بازیگران جوان و لوکیشین‌های زیبایی که در آن فیلمبرداری می‌شد همگی در کنار هم سریال جذابی برای بینندگانش به نمایش درآورد. بخشی از این سریال در منطقه زیبای بدروم و موگلا فیلمبرداری شده و منظره‌های فوق العاده‌ای را به تصویر کشیده است.

خلاصه ی داستان سریال بوی توت فرنگی

آسلی که به همراه مادرش در خانه کوچکی زندگی می‌کند با قنادی روزگار را می‌گذراند. مادر آسلی نیز با نظافت  خانه‌های ثروتمندان درآمدی ناچیز دارد. روزی آسلی در تلاش برای رساندن سفارش یک کیک در حال دویدن از عرض خیابان با اتومبیلی برخورد می‌کند که باعث می‌شود کیک‌اش کاملا از بین برود.

آسلی که در تلاش برای به دست آوردن درآمد بیشتری است از طرف دوست صمیمی‌اش کاری در یک هتل ساحلی به او پیشنهاد می‌شود. با وجود تمام سختی‌ها آسلی راهی هتل شده و بعد از چند روز کاری متوجه می‌شود که صاحب هتل همان راننده‌‌ای است که با او تصادف کرده بود و بعد از درگیری دوباره با او (بوراک) به شهر خود استانبول باز می‌گردد. از طرفی دیگر مادر آسلی که به دستور صاحب خانه‌شان مجبور به تخلیه خانه است از طرف یکی از مشتریانش پیشنهاد خوبی دریافت می‌کند؛ مادر آسلی و دخترش می‌توانند با اقامت در اتاقی در کنار خانه مجلل آن‌ها به امور آشپزخانه و نظافت خانه هم رسیدگی کنند. آسلی بی‌خبر از همه‌جا بعد از نقل مکان به خانه پدری بوراک دوباره با او رو به رو می‌شود. برای ادامه این داستان جوان پسندانه و پرهیجان پیشنهاد می‌کنیم در اولین فرصت دیدن این سریال را شروع کنید.

سریال بوی توت فرنگی فرصت خیلی خوبی برای بازیگران تازه‌کاری بود که در کنار این دو جوان به ایفای نقش پرداختند.

برخی بازیگران :

اکین مرت دایماز Ekin Mert Dayamaz  ، دمت اوزدمیر  Demet Özdemir، یوسف چیم Yusuf Çim و….

گالری تصاویر

پست های اخیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!