ورود

سریال اکشن حلقه

سریال اکشن حلقه

سریال حلقه و اتفاقات جالب آن را حتما دنبال کنید.

با آخرین اخبار ترکیه و مطالب خواندنی با پین تاتی همراه باشید.

سریال حلقه
Halka

ژانر: اکشن، جنایی، درام

سریال حلقه یکی از متفاوت‌ترین سریال‌های تلویزیون ترکیه است، فیلم‌نامه برجسته این سریال با به تصویر کشیدن جزئیات زندگی مافیای زیر زمینی ترکیه توانسته نظر بینندگان بسیاری را به خود جلب کند. صحنه‌های اکشن و داستان رازآلود سریال حلقه از قسمت اول رتبه‌های بسیار خوبی دریافت کرده است. پخش این سریال از سال 2019 از شبکه تی آر تی ترکیه آغاز و جذابیت آن باعث شد که همچنان طرافدارانش منتظر انتشار فصل‌های جدید آن باشند.

شخصیت‌پردازی این سریال، بسیار متفاوت از سایر سریال‌های ترکی است، پس بد نیست داستان آن را بخوانید و به بینندگان آن بپیوندید.

خلاصه داستان

حلقه، مجموعه‌ای مخفی و سازمان یافته از مافیایی است که در بسیاری از امور کشوری، تجاری و … دست دارند. این حلقه قانونی دارد و آن این است که همه اعضای آن باید از قدرت یکسانی برخوردار باشند و هر وقت احساس کنند یکی از اعضای آن قدرت بیشتری گرفته است او را حذف می‌کنند.

ماجرا از 25 سال پیش آغاز می‌شود، وقتی که یکی از اعضای حلقه به نام ارکان کارابولوت، برای دیگر اعضا تبدیل به تهدید می‌شود و سایرین تصمیم می‌گیرند که او را از بین ببرند. آن‌ها به این منظور نوزاد ارکان را گروگان می‌گیرند و بعد از اینکه او را به این بهانه به محلی‌کشانند او را به قتل می‌رسانند. حمیرا همسر ارکان نتوانست فرزند واقعی خود را پس بگیرد چرا که نوزاد دیگری به جای فرزند خودش به او تحویل دادند و حمیرا که می‌دانست دیگر نمی‌تواند فرزند خود را پیدا کند، نوزاد ناشناس را به فرزندی قبول و او را همانند پسر خود بزرگ کرد.

اما سرنوشت جوری رقم می‌خورد که 25 سال بعد مسیر زندگی این دو کودک دوباره با یکدیگر تلاقی می‌کند. فرزند ارکان، جهانگیر که توسط عضو دیگری از مافیا بزرگ شده و از گذشته خود اطلاعی ندارد و خودش نیز اکنون یکی از اعضای مافیاست؛ با ناپدری خود همکاری می‌کند. کاآن، فرزند خوانده حمیرا نیز فکر می‌کند که فرزند واقعی حمیراست و از دلیل مرگ همسر حمیرا هم بی‌خبر است و به دلایلی محکوم به تحمل 2 سال حبس شده، اما….

پیشنهاد می‌کنیم دیدن این سریال جذاب را از دست ندهید و ماجرای این دو مرد جوان وقتی به واقعیت پی‌برند را دنبال کنید.

برخی بازیگران :

سرکان چای‌اغلو  Serkan Çayoglu، هانده ارچل Hande Erçel، کاآن ایلدریم Kaan Yildirim  و….

گالری تصاویر

پست های اخیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!