ورود

سریال حیاط

سریال حیاط

سریال حیاط و اتفاقات جالب آن را حتما دنبال کنید.

با آخرین اخبار ترکیه و مطالب خواندنی با پین تاتی همراه باشید.

سریال حیاط
AVLU

ژانر: جنایی، درام

این سریال که بیشتر به زندگی زنان و خشونتی که بر علیه آن‌ها در جامعه در جریال دارد می‌پردازد؛ پخش آن در سال 2018 از شبکه استار ترکیه آغاز شد و در سال 2019، طی 4 فصل به پایان رسید. اگر می‌خواهید دیدن این سریال را آغاز کنید بد نیست ابتدا خلاصه داستان را مطالعه کنید. جالب است که بدانید قسمت‌های این سریال در سایت IMDB رتبه‌های بسیار خوبی دریافت کرده است.

خلاصه داستان سریال حیات

دنیز زن میان‌سالی است که مدت‌هاست در معرض خشونت خانگی قرار داشته است؛ هاکان همسرش الکلی است و دنیز را به این مسئله متهم می‌کند که نگذاشته او به موزیسین موفقی تبدیل بشود. با این که آن‌ها از نظر مالی مشکلی ندارند، دنیز در خانه احساس آرامش و خوشبختی نمی‌کند. او همیشه سعی می‌کند به خاطر تنها دخترش اجم، قوی باشد و این خشونت را تحمل کند.

یک روز طی مشاجره‌ای، اجم در حالی که سعی می‌کند از مادرش دفاع کند، با اسلحه به پدرش شلیک می‌کند؛ اما دنیز که نمی‌خواهد زندگی دخترش تحت تاثیر قرار بگیرد، مسئولیت این ماجرا را به عهده می‌گیرد و به جرم تلاش برای قتل همسرش به زندان می‌افتد.

اکنون او مجبور می‌شود که زندگی خود را رها کند و با زندگی در میان زندانیان و افسران پلیس عادت کند. دنیز در زندان با دو گروه مختلف آشنا می‌شود که می‌‌خواهند در زندان قدرت داشته باشند و به این روش با افراد متفاوتی آشنا می‌شود و با اینکه نمی‌خواهد در ماجراهای آنان درگیر شود زندگی او جوری رقم می‌خورد که او دقیقا وسط کشمکش‌های زندانیان قرار می‌گیرد.

پیشنهاد می‌کنیم برای دیدن داستان درام زندگی این زن سرسخت دیدن این سریال را از دست ندهید.

برخی بازیگران :

دمت اوگار  Demet Evgar، جرن مورای Ceren Moray، کنان اجه Kenan Ece و….

گالری تصاویر

پست های اخیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!