ورود

سریال خانه من

سریال خانه من

سریال خانه من و اتفاقات جالب آن را حتما دنبال کنید. با آخرین اخبار ترکیه و مطالب خواندنی با پین تاتی همراه باشید.

سریال خانه من (خانه تو سرنوشت توست)
Doğduğun Ev Kaderindir

ژانر: درام

در ماه دسامبر سال ۲۰۱۹ خبر پخش سریال جدیدی از شبکه تیوی ۸ همه را متعجب کرد، چرا که بیشتر محتوای این شبکه مسابقات و برنامه‌های سرگرمی است. تیزری جذاب با حضور بازیگران به نامی مانند دمت ازدمیر در کنار ابراهیم چلیککول نیز دلیل کافی برای تماشای این سریال جذاب بود.

سناریوی این سریال بر اساس زندگی واقعی یک دختر نوشته شده که ارزش تماشای آن را چندین برابر کرده است. این سریال که هم اکنون نیز پخش آن در روزهای چهارشنبه از شبکه تیوی ۸ ادامه دارد نظر ببینندگان بسیاری را به خود جلب کرده است؛ به طوری که با وجود اینکه هنوز سریال به اتمام نرسیده از کشورهای بسیاری درخواست خرید داشته است و علاوه بر ترکیه به صورت همزمان در کشور رومانی نیز پخش می‌شود.

خلاصه‌ای از داستان خانه من

در ادامه، خلاصه‌ای از داستان خانه من را می‌خوانید و مطمئنیم که در اولین فرصت برای تماشای آن برنامه‌ریزی خواهید کرد:
زینب دختری از خانواده‌ای فقیر است که در سن ۱۰ سالگی برای ادامه تحصیل و برای آینده‌ای بهتر به خانواده ثروتمندی به عنوان فرزند خوانده واگذار می‌شود. زینب با حمایت پدر و مادر ناتنی‌اش توانسته در بهترین دانشگاه استانبول در رشته وکالت به تحصیلات خود ادامه دهد. دیگر او در جمع دوستانی که همگی از قشر مرفه هستند زمان خود را سپری می‌کند ولی هیچ کدام از آنها از خانواده واقعی زینب اطلاعی ندارند حتی مردی که در روز تولدش به او پیشنهاد ازدواج داده است.

زینب در همان روزتولد با دریافت هدیه‌ای از مادر واقعی‌اش که برای او شال گردنی بافته است به یاد خانه زادگاهش می‌افتد و باعث می‌شود که به دیدن پدر و مادر واقعی‌اش برود.

او با دیدن شرایط بسیار دشوار آن‌ها که حتی آب مناسبی برای نوشیدن ندارند تصمیم می‌گیرد برای مدتی به آن خانه برگردد و به آنها در امور زندگی کمک کند. بازگشت زینب به آن محله سرنوشت او را تغییر می‌دهد. او دیگر با افراد و سبک زندگی اهالی این محل غریبه است.

سریال خانه من

او که زندگی خود را مدیون مادر واقعی‌اش می‌داند برای به دست آوردن رضایت او به تمام خواسته‌هایش تن می‌دهد. مادر زینب از او می‌خواهد که با یکی از اهالی محله آشنا شود و تشکیل خانواده بدهد.

زینب با این تفکر که قرار است تنها یک دیدار ساده با یکی از جوان‌های محله داشته باشد و بعد از برگشت از آن قرار جواب منفی خواهد داد، در محل قرار حاضر شد و مهدی (ابراهیم چلیککول) توانست در اولین دیدار دل او را بدست بیاورد. زینب با تفاوت فرهنگی میان دو پدر و مادرش و از طرفی خاستگاران دیگرش بر سر دو راهی قرار می‌گیرد…

با راوی سریال که خود زینب است همراه باشید و از دیدن داستان یک زندگی واقعی لذت ببرید.

یک نکته درباره این سریال

جالب است بدانید که زینب در یکی از قسمت‌های سریال محبوب اتاق قرمز به روانشناس سریال مراجعه کرده است. این قسمت ویژه، محصول مشترک دو سریال است.

برخی بازیگران :

ابراهیم چلیککول  Ibrahim Celikkol، دمت اوزدمیر Demet Özdemir، زوهال گنجر Zuhal Gencer  و….

گالری تصاویر

5/5 - (1 امتیاز)

پست های اخیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات (1)

  • سین
    اردیبهشت 20, 1401 از 5:16 ب.ظ پاسخ

    سریال خیلی مزخرف تموم شد مهدی که با خیانت مواجه شد تکلیفش به درستی مشخص نشد چه کسی اسلحه رو در ماشین مهدی گذاشت مشخص نشد چرا باریش با اینکه زینب شوهر داشت اینقدر به زینب نزدیک شد و البته باعث به زندان افتادن مهدی شد که باعث شد داخل زندان توطئه براش درست کنن و وارد یه گروه مافیایی بکننش و با اینکه در اون گروه مافیایی کار خلافی نکرد و به رنجورها کمک کرد و تمام اتفاقاتی که برای مهدی افتاد مقصر داشت اما هیچکدوم مشخص نشد به نظر من برای ادامه این سریال میتونن شخصیت مهدی رو باز وارد این داستان بکنن البته با همون شخصیت مهربان مثلا اون پسره سعدی وقتی متوجه میشه مهدی هنوز زنده هست به خاطر رنج‌هایی که کشیده اونو به همراه خودش میبره و جنازه‌ای دیگه رو جایگزین جنازه مهدی میکنه این سریال خیلی چیزها به شخصیت مهدی بدهکار هست برای همین میگم مزخرف تمام شد واقعا نویسنده‌های سریال هیچی حالیشون نیست مطمعن باشید این فقط سوال من نیست و خیلی‌های دیگه به خاطر این پایان مزخرف شاکی هستن