ورود

سریال داستان ما

سریال داستان ما

سریال داستان ما و اتفاقات جالب آن را حتما دنبال کنید. با آخرین اخبار ترکیه و مطالب خواندنی با پین تاتی همراه باشید.

سریال داستان ما
Bizim Hikaye

ژانر: کمدی، درام، رمانتیک

این سریال در واقع ورژن ترکی سریال آمریکایی shameless  است که با این داستان کاملا مشابهی دارد اما دیدن آن خالی از لطف نیست و مشکلات زندگی یک خانواده ترک و علاقه بین اعضای این خانواده توانست نظر بینندگان بسیاری را به خود جلب کند.

پخش سریال داستان ما در دو فصل در سال 2017 از شبکه فاکس ترکیه آغاز شد و نهایتا سال 2019 به پایان رسید. این سریال بعدها توسط کشورهای زیادی خریداری شد حتی  هم‌اکنون در پلتفرم اینترنتی فیلیمو هم می‌توانید آن را دنبال کنید.

خلاصه داستان

فلیز دختر جوانی است که بعد اینکه مادرش خانواده را ترک کرده، از خواهر و برادرهایش مراقبت می‌کند. او بیشتر مسئولیت خانواده را به دوش می‌کشد و سعی می‌کند تا جایی که می‌تواند خانواده را تامین کند و آن‌ها را کنار همدیگر نگه دارد. فلیز مدرسه را ترک کرده و کار می‌کند تا بتواند خانواده را از لحاظ مالی نیز تامین کند چراکه به پدرشان نیز امیدی ندارد. پدر خانواده فکری، مردی الکلی است که نه تنها تلاشی برای تامین خانواده‌اش نمی‌کند بلکه هرچه دارند را نیز به باد می‌دهد. فلیز نقش مادر و پدر را برای خواهر و برادرانش دارد. پسر بزرگ خانواده نیز رحمت، بسیار باهوش است و با آموزش به سایر دانش آموزان درآمد اندکی دارد که برای کمک به خواهرش در تامین خوانواده مصرف می‌شود. این پنج خواهر و برادر هر کدام برای کمک به خانواده تلاش می‌کنند اما گاهی دردسرهای خودشان را هم دارند.

زمینه طنزی که در داستان زندگی فلیز و خانواده‌اش و اتفاقاتی که برای آن‌ها می‌افتد، باعث شده این سریال برای مخاطبانش بسیار جذاب باشد؛ پس شاید بد نباشد که شما هم به بینندگان آن بپیوندید.

برخی بازیگران :

هازال کایا  Hazal Kaya، بوراک دنیز Burak Deniz، رها اوزجان Reha Özcan ، نسرین جوادزاده Nesrin Cavadzade و….

گالری تصاویر

پست های اخیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!