ورود

سریال جذاب دختران آفتاب با هنرنمایی هانده ارچل

سریال جذاب دختران آفتاب با هنرنمایی هانده ارچل

سریال دختران آفتاب و اتفاقات جالب آن را حتما دنبال کنید. با آخرین اخبار ترکیه و مطالب خواندنی با پین تاتی همراه باشید.

سریال دختران آفتاب Güneşin Kızları

ژانر: درام، رمانتیک

از سریال‌های پر مخاطب ترکی که در سال‌های 2015 و 2016 از Kanal D  ترکیه پخش می‌شد و طرفداران بسیاری داشت و یکی از سریال‌هایی است که به کشورهای زیادی از جمله ایران فروخته شد. هنوز هم با اینکه سال‌ها از پخش آن می‌گذرد؛ بازپخش آن بینندگان کمی ندارد. این سریال بازیگرانی دارد که بعدها به شهرت فوق‌العاده‌ای رسیدند و هنگام پخش آن نوجوان بوده‌اند پس دیدن آن خالی از لطف نیست و به شما پیشنهاد می‌کنیم در اولین فرصت دیدن آن را شروع کنید. در این سریال بیشتر شاهد درگیری والدینی هستیم که در هر تصمیمی که می‌گیرند فرزندان‌شان مهم‌ترین نقش را بازی می‌کنند.

خلاصه داستان سریال دختران آفتاب

گونش خانمی 35 ساله ‌است که همراه با سه دخترش در شهر ازمیر زندگی می‌کند. او معلم ادبیات است و زندگی ساده‌ای دارد. دختران او هرکدام شخصیت‌هایی بسیار متفاوت دارند که به گونه‌ای زندگی او را تحت تاثیر قرار می‌دهند. نازلی و سلین، دوقلوی 17 ساله و پری که 15 سال دارد.

گونش با تاجری سرشناس به نام هالوک مرت‌اغلو آشنا شده که در استانبول زندگی می‌کند و گاهاً برای انجام معاملاتی به ازمیر در رفت و آمد است. گونش و هالوک که حدوداً شش ماه است که رابطه‌ای عاشقانه دارند، تصمیم می‌گیرند که ازدواج کنند و هالوک از گونش می‌خواهد که با او به استانبول مهاجرت کنند. اما مشکل اینجاست که گونش هنوز دخترانش را در جریان رابطه‌اش با هالوک نگذاشته است.

وقتی دختران مطلع می‌شوند هر کدام واکنش متفاوتی نشان می‌دهند:
نازلی با این ازدواج کاملا مخالف است، سلین که دوست دارد زندگی‌ای ثروتمندانه داشته باشد سریع موافقت می‌کند و پری هم که فقط خوشحالی مادرش برایش مهم است موافق است و برخلاف تلاش نازلی این ازدواج سر می‌گیرد.

با رسیدن گونش و دخترانش به استانبول و خانه هالوک اتفاقاتی عجیبی می‌افتد و رازهای زندگی هالوک کم کم برملا می‌شوند و زندگی پسر هالوک را نیز درگیر می‌کنند.

برخی بازیگران:

امره کینای Emre Kinay، اوریم الاسا Evrim Alasya، هانده ارچل Hande Erçel و تولگا ساریتاش Tolga Sarıtaşو….

گالری تصاویر

2/5 - (1 امتیاز)

پست های اخیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.