ورود

سریال دختر سفیر متفاوت ترین سریال ترکیه

سریال دختر سفیر متفاوت ترین سریال ترکیه

سریال دختر سفیر و اتفاقات جالب آن را حتما دنبال کنید. با آخرین اخبار ترکیه و مطالب خواندنی با پین تاتی همراه باشید.

سریال دختر سفیر (sefirin kizi)

ژانر: درام

این‌بار سریالی را می خواهیم به شما معرفی کنیم که جزء متفاوت‌ترین سریال‌هاست و بازیگران معروف بسیاری دارد.

دختر سفیر که با اسم ناره او را می‌شناسیم به همراه پدرش که از سفرای ترکیه است برای تعطیلات به بدورم رفته و در آنجا با پسر جوانی به نام سانجار، که از اهالی روستاهای همان اطراف است وارد رابطه‌ایی عاشقانه می‌شود.

با وجود تفاوت‌های فرهنگی میان این دو عاشق و مشکلات آن‌ها برای رسیدن به معشوق، در نهایت ناره فرار می‌کند و به عشق‌اش پناه می‌برد؛ اما در همان روز اول وصال به شکل مرموزی ناپدید شده و مدت‌ها با تمام تلاش‌های سانجار باز هم اثری از ناره پیدا نمی‌کنند. تا اینکه پس از سال‌ها ناره به همراه دخترش در شب عروسی سانجار به آن شهر می‌رود و قصد دارد دخترش را به پدر واقعیش معرفی کند که این موضوع باعث می‌شود که …

این سریال که در شهر موگلا نزدیکی بدروم فیلمبرداری می‌شود با به نمایش گذاشتن مناظر طبیعی و خانه‌های تاریخی آن منطقه بیننده های فراوانی را به خود جذب کرده است. در هر قسمت جدید با اتفاقات و احساساتی که میان دختر سفیر و عشق قدیمی‌اش می‌بینید به ادامه داستان مشتاق‌تر می‌شوید. این سریال که از شبکه استار همچنان در حال پخش است؛ هر هفته دوشنبه ها در صدر جدول آمار بیننده‌های این شبکه است.

می‌دانیم شما هم منتظر دیدن اتفاقات جدید و عاقبت این عشق قدیمی هستید پس در اولین فرصت دیدن این سریال پر احساس را شروع کنید.

برخی بازیگران:

نسیلهان آتاگول Neslihan Atagül، انگین آکیورک  Engin Akyürek

گالری تصاویر

5/5 - (3 امتیاز)

پست های اخیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.