ورود

پخش سریال دکتر معجزه

پخش سریال دکتر معجزه

سریال دکتر معجره و اتفاقات جالب آن را حتما دنبال کنید. با آخرین اخبار ترکیه و مطالب خواندنی با پین تاتی همراه باشید.

سریال دکتر معجزه  (Mucize Doktor)

ژانر: درام

این‌بار سریالی متفاوت با داستان‌های همیشگی تلویزیون را به شما معرفی می‌کنیم؛ پس با پین تاتی همراه باشید.

پخش سریال دکتر معجزه از سپتامبر سال ۲۰۱۹ از شبکه فاکس ترکیه آغاز شد و به دلیل این‌که نظر ببیندگان بسیاری را به خود جلب کرده، همچنان ادامه دارد.

داستان دکتر معجزه درباره شخصیتی به نام علی وفا است که نقش آن را تانر اولمز به عهده دارد. علی وفا دچار بیماری اوتیسم است و در روستایی به دنیا آمده که اهالی روستا از جمله پدر علی او را به خاطر بیماری‌اش تحقیر می‌کنند. در ادامه داستان با مرگ برادر علی، او رفته رفته گوشه گیر‌تر و تنهاتر می‌شود. دکتر عادل، در رفت و آمدش به روستا با علی آشنا می‌شود و با توجه به وضعیت او سرپرستی‌اش را به عهده می‌گیرد.

علی وفا در کنار دکتر عادل بزرگ شده و به او در درمان و رسیدگی به کودکان بیمار نیز کمک می‌کند. علی بعد از تحصیل در رشته پزشکی و دریافت تخصص، به عنوان پزشک در کنار دکتر عادل در بیمارستان مشغول به کار می‌شود. بینندگان در هر قسمت این سریال بیماران و داستان‌های جدیدی را می‌بینند که اتفاقات جالبی را برای دکتر علی رقم می‌زند. درکنار دکتر علی، پرسنل و دکترهای دیگری نیز در این بیمارستان درگیر داستان‌های جالبی می‌شوند که جذابیت این سریال را بیشتر کرده است.

وکشین فیلمبرداری این سریال از زمان شروع تا کنون در شهر استانبول، یک بیمارستان خصوصی به نام مدیکال پارک پندیک است.  گروه تولید این سریال با توجه به دوران پاندمی نیز با رعایت تمام نکات بهداشتی همچنان در حال فیلم‌برداری قسمت‌های جدید سریال دکتر معجزه هستند.

برخی بازیگران:

انر اولمز Taner Ölmez، اونور تونا Onur Tuna، رها اوزجان Reha Özcan و….

گالری تصاویر

3.7/5 - (3 امتیاز)

پست های اخیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.