ورود

سریال دیلا خانم را از دست ندید!!

سریال دیلا خانم را از دست ندید!!

سریال دیلا خانم و اتفاقات جالب آن را حتما دنبال کنید. با آخرین اخبار ترکیه و مطالب خواندنی با پین تاتی همراه باشید.

سریال دیلا خانم
Dila Hanim

ژانر: درام، رمانتیک

سریال دیلا خانم که برگرفته از نسخه سینمایی آن است در سال ۲۰۱۳ به سفارش شبکه استار ترکیه ساخته شد.

نقش‌های اول این سریال را دو بازیگر محبوب به عهده گرفتند و موفقیت سریال دیلا را در آن زمان تضمین کردند. هاتیجه شندیل  و ارکان پتکایا با نقش آفرینی حرفه‌ای از همان قسمت اول، توجه بینندگان زیادی را به خود جلب کردند. نقش دیلا خانم با بازیگری هاتیجه یکی از تاثیرگذارترین کاراکترهای تلویزیونی در چند سال اخیر بود.

خلاصه داستان سریال دیلا خانم

دیلا همسر یکی از زمین‌داران پرقدرت منطقه‌ای در ترکیه بود که در اثر درگیری و نزاع بر سر زمین‌ها همسرش را از دست می‌دهد. دیلا که از غم مرگ شوهرش پریشان است با خود عهد کرده که انتقام مرگ شوهرش را بگیرد و به همین دلیل وارد سیاست‌های زمین داران آن منطقه می‌شود. او به صورت اتفاقی با ارکان پتکایا در نقش رضا آشنا می‌شود و از اینکه او همان قاتل همسرش بوده، بی خبر است. دیلا حس عاشقانه‌ای نسبت به رضا پیدا کرده است که این احساس متقابلاً از طرف رضا نیز دیده می‌شود.

در ادامه داستان راز پنهان نزاع همسر دیلا و رضا و همچنین زندگی پرتلاطم دیلا به تصویر کشیده شده است.

در زمان پخش این سریال، علاقه طرفدارانش سبب شد که از قسمت ۳۷ آن به بعد حق اکران و پخش آن از شبکه استار به شبکه شو تیوی  منتقل شود و تهیه کنندگان با قرارداد بهتری در شبکه شو تیوی به تولید سریال دیلا ادامه دادند.

سریال از ماه جون سال ۲۰۱۳ آغاز شد و قسمت پایانی آن نیز در تاریخ آپریل سال ۲۰۱۴ از شبکه شو تیوی پخش شد.

پس از اتمام پخش سریال در ترکیه، دیلا خانم به کشورهای فراوانی فروخته شد و تا سالیان سال نیز در کشورهای مختلف بینندگان خاص خود را حفظ کرد و در زمان پخش آن جوایز زیادی را از جشنواره‌های ترکیه دریافت کرده است.

پیشنهاد می‌کنیم تماشای سریال دیلا خانم را در برنامه‌های خود داشته باشید و به تماشای سرنوشت عشق پر احساس دیلا و رضا بنشینید.

برخی بازیگران:

هاتیجه شندیل(Hatice Şendil)، ارکان پتکایا  (Erkan Petekkaya ) و….

گالری تصاویر

Rate this post

پست های اخیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.