ورود

سریال زیبای رز سیاه

سریال زیبای رز سیاه

سریال رز سیاه و اتفاقات جالب آن را حتما دنبال کنید. با آخرین اخبار ترکیه و مطالب خواندنی با پین تاتی همراه باشید.

سریال رز سیاه Karagül

ژانر:  درام، رمانتیک

پخش این سریال 125 قسمتی از سال 2013 در ترکیه آغاز شد و تا سال 2016 ادامه داشت.
ساخت سریال رز سیاه به دلیل علاقه‌مندی بینندگان سه سال ادامه داشت و در طی این سه سال، هیچ وقت از علاقه بینندگان به آن کم نشد و همچنان در بسیاری از کشورها پخش آن ادامه و طرفداران بسیاری دارد.

خلاصه داستان سریال رز سیاه

 ابرو زن زیبا و جوانی که با مراد ازدواج کرده است و با دو دختر و پسر کوچکشان در استانبول، شاد و خوشبخت زندگی می‌کنند. مراد مرد ثروتمندی است که خانواده محافظه کار و سنتی دارد و در یکی از شهرهای جنوب-شرقی ترکیه زندگی می‌کنند و مدت‌هاست که خانواده‌اش را برای زندگی در استانبول ترک کرده است؛ اما او به دلایل مالی و کاری مجبور می‌شود برای گرفتن پول سراغ برادر بزرگش کندال برود.

وقتی مراد به ولایت خود باز می‌گردد، متوجه می‌شویم که او زندگی دیگری نیز دارد که متفاوت از سبک زندگی و خانواده‌ای است که در استانبول دارد. او یک زن به نام نارین و پسر دیگری به اسم باران دارد که در آن شهر با خانواده مراد زندگی می‌کنند. نارین در واقع یکی از خویشاوندان مراد است و به همین دلیل خانواده مراد او را به عنوان عروس خودشان به رسمیت می‌شناسند. مراد به خاطر خانواده‌اش هنوز همسر رسمی نارین است و ماهی یک بار به آن‌ها سر می‌زند اما این زندگی را از همسر و فرزندان خود در استانبول پنهان کرده است.

پیشنهاد می‌کنیم برای دیدن اتفاقات عجیب و غریبی که پنهان کاری مراد باعث به وجود آمدن آن‌ها شده به دیدن این سریال بنشینید و نظراتتون رو با ما در میان بگذارید.

پیشنهاد می‌کنیم ادامه داستان و اتفاقات جالبی که این خانواده با آن روبرو هستند را حتما ببینید.

برخی بازیگران :

هلال آلتینبیلک Hilal Altinbilek،  مسعود اکوستا  Mesut Akusta، جان آتاک Can Atak، اوزجان دنیز Özcan Deniz و….

گالری تصاویر

4.3/5 - (3 امتیاز)

پست های اخیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.