ورود

سریال زمستان سخت رو از دست ندید

سریال زمستان سخت رو از دست ندید

سریال زمستان سخت و اتفاقات جالب آن را حتما دنبال کنید. با آخرین اخبار ترکیه و مطالب خواندنی با پین تاتی همراه باشید.

سریال زمستان سخت Zemheri

ژانر: درام

پخش این سریال از زمستان 2020 از شبکه شو تی وی ترکیه آغاز شد. سریال زمستان سخت یکی دیگر از تولیدات شرکتAy Yapım   است. سریالی که با داستان درام خود نظر بینندگان بسیاری را به خود جلب کرده و تا کنون تنها یک فصل از آن منتشر شده است اما با توجه به امتیازهای بالایی که داشته انتظار می‌رود خیلی زود، ساخت فصل دوم آن نیز در دستور کار قرار بگیرد.

خلاصه داستان سریال زمستان سخت

   فیروزه دختر جوان و زیبایی است که در دانشگاه به تحصیل در رشته معماری مشغول است؛ او خانواده فقیری دارد. مادرش عالیه، خدمتکار و پدرش یاسار، یک کارگر ساختمانی است و خود او هم به صورت پاره وقت کار می‌کند تا بتواند به خانواده‌اش کمک کند.

فیروزه در دانشگاه به صورت کاملا اتفاقی با پسر جوانی به نام ایاز آشنا می‌شود و بین آن‌ها رابطه عاشقانه‌ای شکل می‌گیرد. ایاز هم در خانواده‌ فقیری همراه با مادر و خواهر و برادر کوچکترش زندگی می‌کند؛ آن‌ها مجبورند مکان زندگی خود را مدام تغییر دهند که پدرشان آن‌ها را پیدا نکند، به همین دلیل همیشه مکان ثابتی ندارند. او که اکنون مرد خانواده است و وظیفه تامین خانواده بر عهده اوست از انجام هیچ کاری برای خانواده‌اش دریغ نمی‌کند.

ایاز و فیروزه تصمیم می‌گیرند که بعد از فارغ‌التحصیلی با یکدیگر ازدواج کنند اما سرنوشت آن‌ها جور دیگری رقم خورده است. دقیقا قبل از عروسی این دو، روزی ایاز وارد خانه می‌شود و متوجه می‌شود که مادرش در دفاع از خود پدرش را به قتل رسانده و حالا  او تصمیم می‌گیرد که این قتل را به عهده بگیرد و … .

پیشنهاد می‌کنیم برای فهمیدن داستان زندگی فیروزه و ایاز و اتفاقاتی که زندگی آن‌ها را دستخوش تغییرات بزرگی می‌کند؛ دیدن این سریال را از دست ندهید.

برخی بازیگران:

آیچا آیسین توران Ayça Aysin Turan، آلپرن دویماز lperen Duymaz، جانر جیندوروک Caner Cindoruk و….

گالری تصاویر

5/5 - (1 امتیاز)

پست های اخیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.