ورود

سریال زن

سریال زن

سریال زن و اتفاقات جالب آن را حتما دنبال کنید.

با آخرین اخبار ترکیه و مطالب خواندنی با پین تاتی همراه باشید.

سریال زن (KADIN)

ژانر: درام

سریال زن که در سال ۲۰۱۷ از شبکه تلویزیونی فاکس ترکیه پخش شد با موضوع فوق العاده‌اش از هر گروه سنی، بیننده‌های خاص خود را به دست آورده است. با به اتمام رسیدن این سریال در ترکیه در سال ۲۰۲۰، همچنان به کشورهای متعددی فروخته می‌شود و در کشورهای مختلف نیز به تعداد طرفدارانش اضافه می‌شود.

خلاصه داستان سریال زن

داستان سریال زن در مورد زندگی مادری تنها و فرزندانش است. بهار که خود، از کودکی از نبود مادر رنج کشیده و به همراه پدرش زندگی کرده‌است؛ در جوانی با سارپ مرد مورد علاقه اش ازدواج کرده و به همراه ۲ فرزندش خانواده کوچک خود را تشکیل داده اما متاسفانه با مرگ همسرش دوباره تنها می‌شود. ولی این‌بار با وجود دختر و پسرش مجبور به ادامه زندگی است. در داستان غم‌انگیز زندگی این زن شما همواره همسرش سارپ و خاطراتش را در تصویر خواهید دید که با وجود مرگش هنوز هم بهار در تمامی لحظه‌های زندگی‌اش او را به یاد می‌آورد. در ادامه داستان خواهیم دید مادر بهار که بیش از 20 سال پیش او را ترک کرده بود؛ بازگشته است و به دنبال او می‌گردد که برگشتن او اتفاقات عجیبی را برای بهار رقم می‌زند.

دیدن این سریال متفاوت را به شما توصیه می‌کنیم و مطمئن باشید که تنها با دیدن یک قسمت از این سریال مشتاق دیدن سرنوشت بهار و بچه‌هایش خواهید شد.

برخی بازیگران :

اوزگه اوزپرینچجی Özge Özpirinçci، جانر جیندوروک Caner Cindoruk، بنو ییلدیریملار Bennu Yildirımlar و….

گالری تصاویر

5/5 - (1 امتیاز)

پست های اخیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.