ورود

سریال سیب ممنوعه و داستان جذاب آن

سریال سیب ممنوعه و داستان جذاب آن

سریال سیب ممنوعه و اتفاقات جالب آن را حتما دنبال کنید. با آخرین اخبار ترکیه و مطالب خواندنی با پین تاتی همراه باشید.

سریال سیب ممنوعه

ژانر: درام، رمانتیک

سیب ممنوعه، سریال محبوب و درام شبکه فاکس ترکیه است که از سال ۲۰۱۸ ، همواره مورد توجه طرفدارنش بوده و تاکنون با داستان جذاب خود توانسته ببنندگانش را حفظ کند.

موضوع این سریال، داستان زندگی خانواده‌ای ثروتمند از اهالی استانبول است. پدری موفق به اسم (هالیت) که در کنار دختر و پسر جوان و همسرش (اندر)، زندگی می‌کند. در قسمت‌های اول متوجه نیت شوم همسرش اندر برای رهایی از ازدواجش با هالیت می‌شویم، اندر که با دختری زیبا و پر انرژی به نام ییلدیز آشنا شده؛ نقشه‌هایی می‌کشد و با دادن پیشنهادی هوس انگیز ییلدیز را وارد زندگی همسرش می‌کند و سعی می‌کند برای جدایی خودش راه‌ها را هموار کند.

ییلدیز که دختری جوان و خسته از سختی‌های زندگی است راه نجات را در داشتن همسری ثروتمند می‌بیند و این آغاز ماجراهای سیب ممنوعه است.

این سریال گروه طراحی لباس و دکوراسیون بسیار حرفه‌ای دارد و جذابیت‌هایی ایجاد می‌کند که در کنار اتفاقات هر قسمت، اشتیاق بیننده را برای دیدن قسمت‌های بعدی دوچندان می‌کند، همچنین این سریال اسپانسرهای فراوان و قدرتمندی دارد که بر جذابیت داستان می‌افزاید.

برای همراه شدن با بیننده‌های قدیمی این سریال پراتفاق، هرچه زودتر به دیدن قسمت‌های اولیه آن بنشینید و مطمئن باشید، بدون دنبال کردن داستان سیب ممنوعه هفته‌ای را سپری نخواهید کرد.

برخی بازیگران :

تالات بولوت talat bulut، ادا اجه eda ece، سوال سام Seval Sam

پست های اخیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!