ورود

سریال ترکی شخصیت

سریال ترکی شخصیت

سریال شخصیت و اتفاقات جالب آن را حتما دنبال کنید. با آخرین اخبار ترکیه و مطالب خواندنی با پین تاتی همراه باشید.

سریال شخصیت Şahsiyet

ژانر: درام، جنایی، رازآلود

سریال شخصیت، داستانی متفاوت است که در یک فصل 18 قسمتی در سال 2018 از Puhu Tv پخش شد.  جذابیت این سریال با بازی حرفه‌ای جانسو دره چند برابر شد، بد نیست قبل از اینکه دیدن این سریال را آغاز کنید از روند کلی داستان مطلع شوید.

خلاصه داستان سریال شخصیت

آگاه بیوغلو مرد 65 ساله‌ای است که از کار قضاوت بازنشست شده است. همسر آگاه 5 سال پیش از دنیا رفته و تنها فرزندش نیز در سیدنی زندگی می‌کند به همین دلیل اکنون او به تنهایی با گربه‌اش در ساختمانی در منطقه بی‌اوغلو استانبول، زندگی می‌کند.

زندگی آگاه بعد از اینکه متوجه می‌شود به آلزایمر دچار شده دستخوش تغییرات زیادی می‌شود.  او با اینکه در مراحل اولیه این بیماری است اما مسائل مهمی مثل دادن غذا به گربه‌اش و بنزین زدن را فراموش می‌کند. اکنون آگاه دچار این مشکلات شده و می‌داند که شانس او برای یک زندگی عادی رو به اتمام است، تصمیم می‌گیرد که نقشه قتلی که سال‌ها پیش در فکر آن بوده را عملی کند.

سریال شخصیت

نورا تنها پلیس زن در دپارتمان ویژه قتل پلیس استانبول است؛ او همانند پدرش که یک افسر پلیس بوده این شغل را انتخاب کرده است اما به دلیل اینکه توسط همکاران مرد با او بد رفتاری می‌‌شود تصمیم گرفته که استعفا بدهد. زندگی آگاه و نورا به دلیل قتل مرموزی که اتفاق افتاده به یکدیگر گره می‌خورد.

آگاه مرتکب قتلی می‌شود و یادداشتی برای نورا به جا می‌گذارد.  برای اولین بار نورا در این پرونده از همکاران مرد خود پیشی می‌گیرد و حل این پرونده قتل به دست او می‌افتد. آگاه که حالا به قاتل سریالی تبدیل شده بعد از هر قتل برای نورا یادداشتی می‌گذارد و اکنون نورا همه زندگی‌اش درگیر پیدا کردن و دستگیر کردن آگاه شده است.

پیشنهاد می‌کنیم داستان هیجان‌انگیز این پلیس زن و این قاتل سریالی را از دست ندهید.

برخی بازیگران :

جانسو دره Cansu Dere، هالوک بیلگینر  Haluk Bilginer، متین اکدولگر Metin Akdülger و….

گالری تصاویر

5/5 - (1 امتیاز)

پست های اخیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.