ورود

سریال طرز تهیه عشق Aşkın Tarifi

سریال طرز تهیه عشق Aşkın Tarifi

سریال طرز تهیه عشق جالب آن را حتما دنبال کنید.
با آخرین اخبار ترکیه و مطالب خواندنی با پین تاتی همراه باشید.

سریال طرز تهیه عشق

کمدی، رمانتیک

یکی از سریال‌های جدید ترکی که در سال اخیر در ماه ژوئن پخش آن از KanalD ترکیه آغاز شد و در اوایل ماه سپتامبر بعد از گذشت 13 قسمت و یک فصل به پایان رسید.البته اینکه این سریال باز هم ادامه پیدا خواهد کرد یا نه هنوز معلوم نیست. موضوع جذاب و بازیگران معروف و توانای آن توانست توجه بینندگان زیادی را به خودش جلب کند و همچنین حواشی زیادی را مخصوصاً برای یکی از بازیگرانش به نام کادیر دوغولو در پی داشت؛ او همسر یکی از معروف‌ترین بازیگران ترک، نسلیهان آتاگول است و بازی در این سریال سوال‌های زیادی را در مورد زندگی زناشویی‌اش با نسلیهان برانگیخت.

این سریال توسط شرکت NTC Medya ساخته و در شهر استانبول فیلم برداری شده است.

خلاصه داستان سریال طرز تهیه عشق

فیرات مرد جوان، جذاب و یک سرآشپز موفق است. با اینکه او تحت نظر دو سرآشپز فرانسوی معروف به مدت دو سال آموزش دیده اما نهایتا در رستوران کبابی خاله‌اش مشغول به کار می‌شود. او از زندگی ساده و بی‌دغدغه‌اش لذت می‌برد و در یک محله دنج و آرام همراه با خاله و دوستانش زندگی می‌کند. اما زندگی ساده او وقتی که نامزدش او را در روز عروسی ترک می‌کند؛ زیر و رو می‌شود.دقیقا روز قبل از عروسی، نامزد فیرات از یک برنامه تلویزیونی مشاوره‌ای می‌گیرد و مجری آن شخصی به نام تایلان است که خود را متخصص عشق معرفی می‌کند.تایلان که با عنوان دکتر عشق در برنامه حضور دارد به راحتی می‌تواند با حرف‌هایش مردم را فریب بدهد و وقتی به نامزد فیرات می‎گوید که نامزدی را به هم بزند او سریعاً این کار را انجام می‌دهد. نامزد فیرات عروسی را به هم میزند و بدون اینکه کلمه‌ای حرف بزند فیرات را ترک می‌کند.

فیرات که افسرده شده و امیدش را به زندگی از دست داده؛ خیلی تصادفی متوجه می‌شود که نامزدش یکی از مشتریان دکتر عشق بوده و او دلیل به هم خوردن ازدواجش بوده، به دشمن درجه یک تایلان تبدیل می‌شود.فیرات تصمیم می‌گیرد که از تایلان انتقام بگیرد و به او درس خوبی راجع به عشق بدهد و سعی می‌کند تیلان را از نامزدش جدا کند.
پیشنهاد می‌کنیم که دیدن این سریال کمدی را از دست ندهید.

برخی بازیگران

کادیر دوغولو Kadir Doğulu، سرا آریتورک Serra Arıtürk، آلپر سالدیران Alper Saldıran

گالری تصاویر

4/5 - (1 امتیاز)

پست های اخیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.