ورود

سریال عروس استانبول

سریال عروس استانبول

سریال عروس استانبول و اتفاقات جالب آن را حتما دنبال کنید. با آخرین اخبار ترکیه و مطالب خواندنی با پین تاتی همراه باشید.

سریال عروس استانبول Istanbullu Gelin

ژانر: درام، رمانتیک

یکی از بزرگترین پروژه‌های شرکت تهیه کننده O3  در ترکیه سریال عروس استانبول است. قسمت اول آن در تاریخ ۳ مارچ سال ۲۰۱۷ پخش شد و در ماه می سال ۲۰۱۹ بعد از مدت ۲ سال به پایان رسید. کادر بازیگران گران‌قیمت این سریال و نقش آفرینی‌های منحصر به فرد آنها سبب شده که از همان قسمت اول بینندگان بسیاری را به خود جذب کند. جالب است بدانید که سناریوی آن بر اساس زندگی واقعی خانواده بوران نوشته شده است.

تمامی شخصیت‌های خانواده بوران را در عروس استانبول به شما معرفی خواهیم کرد، هرچند که شناختن افراد خانواده به هنگام تماشای سریال خیلی جذابتر خواهد بود:

فاروک بوران

پسر بزرگ خانواده است که بعد از مرگ پدرشان مسئولیت خانواده را به عهده گرفته است. او عاشقانه همسرش را دوست دارد.

ثریا بوران

همسر فاروک است؛ زنی زیبا و مغرور. بیشتر از هرکسی مورد نفرت و کینه مادرش شوهرش واقع می‌شود. او همیشه مستقل بوده و بعد از ازدواجش با فاروک هم می‌خواهد همچنان راه خود را ادامه دهد.

سریال عروس استانبول

اسما بوران

تنها وارث خانواده بوران است. مادری که همیشه دوست دارد فرزندانش به حکم او عمل کنند. هرچقدر هم در ابتدا با ثریا ناسازگاری داشته باشد بعدها با عروسش هم به تفاهم می‌رسد.

فیکرت بوران

پسر دوم خانواده. او همیشه گوش به فرمان مادر است.

ایپک بوران

دختر یکی از ثروتمندان شهر بورسا است. با وجود عشقی که به فاروک دارد بعدها با برادرش فیکرت ازدواج می‌کند.

طبق روایت داستان عروسی از شهر بورسا به عمارت با شکوه خانواده بوران در استانبول نقل مکان می‌کند اما جالب است بدانید که این عمارت تاریخی در واقع یک دکور حرفه‌ای است. این فضاسازی‌ها همگی در محیط فضای باز کارخانه‌ای در منطقه بیکوز استانبول بنا شده است و هیچ وقت عمارت خانواده بوران وجود خارجی نداشته است.

پس از پخش قسمت پایانی سریال عروس استانبول در ترکیه، درخواست‌های بسیاری از کشورهای زیادی جهت خرید این سریال مطرح شد و تاکنون در تلویزیون کشورهایی همچون: آلبانی، رومانی، لهستان، بلغارستان، بوسنی، یونان، گرجستان، قزاقستان، اسرائیل و آنگولا پخش شده است.

برخی بازیگران :

اوزجان دنیز Özcan Deniz، آسلی انور Asli Enver، ایپک بیلگین Ipek Bilgin و….

گالری تصاویر

پست های اخیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!