ورود

سریال عقرب

سریال عقرب

سریال عقرب و اتفاقات جالب آن را حتما دنبال کنید. با آخرین اخبار ترکیه و مطالب خواندنی با پین تاتی همراه باشید.

سریال عقرب Akrep

ژانر: درام

سریال عقرب به سفارش شبکه استار با تهیه‌کنندگی شرکت ۱۴۴۱ در حال تولید است. اولین قسمت این سریال محبوب در تاریخ ۲۰ دسامبر سال ۲۰۲۰ به نمایش درآمد و تاکنون ۱۰ قسمت از آن پخش شده است. هم‌اکنون این سریال با سناریوی بی‌همتایش در صدر جدول بینندگان است.

بازیگران نقش اول سریال عقرب از پیشکسوتان تلویزیون و تئاتر ترکیه هستند و حضور آن‌ها از مهمترین دلایل موفقیت سریال محسوب می‌شود.

خلاصه داستان سریال عقرب

شما را به خواندن خلاصه‌ای از داستان بی‌همتای این سریال ترکی که مضمونی جنائی، خانوادگی دارد دعوت می‌کنیم:
در اینجا با دو شخصیت زن آشنا می‌شویم که با خیانت، اهانت و عشق مادری که در وجودشان رخنه کرده است همانند عقربی به زندگی خود و اطرافیانشان نیش می‌زنند. فِردا Ferda زن جوانی است که به همراه دختر نوجوانش در آرایشگاهی که خودش راه اندازی کرده مشغول به کار است. این زن با مردی متاهل به نام فیکرت رابطه نامشروعی دارد و در تلاش است که با تماس و پیغام‌های ناشناسش به بِرنا (همسر فیکرت) این رابطه را فاش کند.

از طرفی دیگر با خانم پریهان Perihan  آشنا می‌شویم که زنی ثروتمند و با نفوذ است. او برای حمایت از دخترش برنا دست به هرکاری می‌زند! بزرگترین دارایی پریهان دخترش (بِرنا) و نوه‌هایش هستند.

فِردا برای رسیدن به هدفش در شبی که می‌داند سالگرد ازدواج فیکرت و همسرش بِرنا است؛ با روش‌های خاص خود او را به ویلایی ییلاقی که متعلق به خود فیکرت است دعوت می‌کند و مانع از رفتن او به خانه‌اش می‌شود. در عین حال با فرستادن پیغام به همسرش به او این خبر را می‌رساند که شوهرت در حال حاضر در ویلای ییلاقی است و با این کار آرامش را از برنا سلب می‌کند.

بِرنا با دیدن این پیغام راهی ویلا می‌شود اما متاسفانه بعد از رفتن همسرش فیکرت به آنجا می‌رسد. در درگیری که بین او و فِردا رخ می‌دهد متاسفانه بِرنا به دست فردا به قتل می‌رسد…. اما فِردا با صحنه‌سازی این اتفاق را به شکل خودکشی بر اثر ازدواج نافرجام برنا و فیکرت نشان می‌دهد.

اینجای داستان است که بیننده متوجه می‌شود فِردا، دختر پریهان از ازدواج اولش است و او به دلیل بی مهری مادر و ترک او برای ازدواج دومش، کینه تصاحب زندگی پریهان را به دوش می‌کشد… .

فِردا با کشتن خواهر ناتنی‌اش وارد زندگی مادرش پریهان شده و همانند نیش‌های یک عقرب به زندگی آن‌ها لطمه خواهد زد. فیکرت داماد خانواده که از مرگ همسرش شوکه شده، پیگیر یافتن حقیقت آن شب و مرگ مادر فرزندانش است و به همین دلیل هم رابطه‌اش با فِردا دچار مشکلاتی می‌شود.

 ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که دیدن این سریال هیجان‌انگیز و دراماتیک را از دست ندهید.

برخی بازیگران :

دمت آکبا Demet Akbag  و اوْریم آلاسیا Evrim Alasya   و….

گالری تصاویر

Rate this post

پست های اخیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.