ورود

سریال ترکی عمق

سریال ترکی عمق

سریال عمق و اتفاقات جالب آن را حتما دنبال کنید. با آخرین اخبار ترکیه و مطالب خواندنی با پین تاتی همراه باشید.

سریال عمق Dip

ژانر: اکشن، درام

یک مینی سریال دیگر از تلویزیون ترکیه که در سال 2018 از شبکه  Puhu Tv ترکیه پخش می‌شد و با اینکه تنها 8 قسمت داشت، توانست توجه بینندگان بسیاری را به خود جلب کند و پس از اینکه این سریال به اتمام رسید توسط کشورهای زیادی خریداری شد. این سریال روند داستانی متفاوتی دارد و بازیگران معروف بسیاری نیز در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند، پس اگر می‌خواهید به بینندگان آن بپیوندید بد نیست اول از موضوع آن مطلع شوید.

خلاصه داستان سریال عمق

ساحیر شخصی است که به عنوان یکی از نیروهای پلیس ترکیه در بخش جلوگیری از وقوع خودکشی مشغول به کار است. او روان شناس است و با کسانی که قصد خودکشی دارند صحبت می‌کند و سعی می‌کند آن‌ها را از این کار منصرف کند؛ از دو سال پیش که همسرش را از دست داده است همه زندگی‌اش را صرف نجات دادن جان انسان‌ها کرده است. ساحیر از اینکه نتوانسته است جان همسر خود را نجات دهد بسیار رنج می‌کشد و با اینکه مدت زیادی از فوت همسرش گذشته هر وقت وارد خانه‌اش می‌شود همسرش را در خیال خود می‌بینید که در حال انجام دادن کارهای مختلف است.

زندگی ساحیر بعد از یک تماس تلفنی دستخوش تغییرات زیادی می‌شود؛ او زندگی زنی که در حال خودکشی روی یک پل بود را نجات می‌دهد که بعدها متوجه می‌شود دانشمندی است که بار اسرار زیادی را با خود به دوش می‌کشد.

سریال عمق

بیلگه زنی که در حال خود کشی بود، معلم فیزیک است که شب‌ها را به نوشتن کدهای کامپیوتری می‌پردازد. پدر بیلگه فیزیکدانی بوده که یکی از مسئولین وزارت دفاع ترکیه است که قبلا بیلگه را به دلایل امنیتی ترک کرده و او را به یکی از اقوام سپرده و اینکه بیلگه دختر اوست را به عنوان یک راز با خود نگه داشته است و کسی از این موضوع اطلاع ندارد.

تلاش بیلگه برای خودکشی، زندگی ساحیر را نیز درگیر می‌کند و باعث به وجود آمدن اتفاقات عجیبی می‌شود؛ پیشنهاد می‌کنیم دیدن این مینی سریال جذاب را از دست ندهید.

برخی بازیگران :

ایلکر کاللی  Ilker Kaleli، نسلیهان آتاگول Neslihan Atagül، براک توزوناتاچ  Berrak Tüzünataç  و….

گالری تصاویر

پست های اخیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!