ورود

سریال فاطما گل

سریال فاطما گل

سریال فاطما گل و اتفاقات جالب آن را حتما دنبال کنید. با آخرین اخبار ترکیه و مطالب خواندنی با پین تاتی همراه باشید.

سریال فاطما گل ?Fatmagül’ün Suçu Ne

ژانر: درام، رمانتیک

برن سات در سال ۲۰۱۰ بعد از موفقیت‌اش در سریال عشق ممنوع بار دیگر با بازیگری در پروژه فاطما گل توانست شهرت جهانی‌اش را ماندگار کند.

سناریوی فاطما گل از ابتدا آن‌چنان قوی و پر محتوا نوشته شده بود که نه تنها در زمان خود، بلکه تاکنون نیز رقیبی برایش پیدا نشده است. پروژه فاطما گل به کارگردانی هیلال سارال (کارگردان عشق ممنوع)، در بسیاری از کشورها پخش شد و از آن به عنوان یکی از بهترین سریال‌های صادراتی ترکیه یاد می‌شود.

خلاصه‌ای از داستان متفاوت فاطماگل را برای شما می‌نویسیم و اطمینان داریم که از دیدن آن پشیمان نخواهید شد

داستان از تجاوز چهار نفر به فاطما گل آغاز می‌شود که در پیرو این اتفاق ناگوار یکی از متجاوزان به نام کریم، مجبور می‌شود با او ازدواج کند. در ادامه داستان متوجه می‌شویم که کریم تنها فردی از آن جمع بوده که در آن نقشه شوم تجاوز نقشی نداشته است. این واقعیت سبب می‌شود که به مرور زمان فاطما گل به کریم علاقه مند شود. اما مشکلات روحی و زندگی سخت فاطما گل بسیار فراتر از آن است…

سریال فاطما گل

سناریوی فاطما گل، برگرفته از نسخه اول آن که در قالب فیلم سینمایی در سال ۱۹۸۶ اکران شد؛ نوشته شده است.

در فیلم سینمایی نقش فاطما گل را بازیگر و خواننده مطرح ترکیه، هولیا آوشار به عهده داشت. در همان زمان هم این فیلم با استقبال زیادی رو به رو شد.

پخش سریال فاطما گل در ترکیه در سال ۲۰۱۰ آغاز شده و آخرین قسمت آن نیز در سال ۲۰۱۲ از شبکه دی پخش شد و به دلیل موضوع جنجال برانگیزش در کشورهای مختلفی مثل:
آرژانتین، کرواسی، پاکستان، بوسنی، برزیل، بلغارستان، اندونزی، هندوستان، ایران، اسرائیل، قزاقستان، کلمبیا، مالزی، مکزیک، مصر، اروگوئه، پرو، پرتوریکو، شیلی، عربستان سعودی و یونان پخش شد.

برخی بازیگران :

برن سات  Beren Saat، انگین اکیورک Engin Akyürek، فیرات چیلک  Firat Çelik و….

گالری تصاویر سریال فاطما گل

پست های اخیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!