ورود

سریال ققنوس

سریال ققنوس

سریال ققنونس و اتفاقات جالب آن را حتما دنبال کنید.

با آخرین اخبار ترکیه و مطالب خواندنی با پین تاتی همراه باشید.

سریال ققنوس
Zümrüdüanka

ژانر: درام

این سریال که در یک سال اخیر به تهیه کنندگی شرکت پاستل فیلم از شبکه فاکس تی وی پخش می‌شود، فعلا در دو فصل 17 قسمتی پخش شده است. این سریال توانسته نظر بینندگان بسیاری را تا کنون به خود جلب کند و دلیل ادامه آن نیز همین محبوبیت و امتیازهای بالای هر قسمت آن است. در زیر خلاصه‌ای از داستان این سریال را می‌خوانید…، شاید شما هم به ببیندگان آن بپیوندید.

خلاصه داستان سریال ققنوس

 زمرد دختر جوانی است که با کار در یک کارخانه، از لحاظ مالی به خانواده خود کمک می‌کند. این کارخانه توسط یکی از معروف‌ترین خانواده‌های کاپادوکیا به نام دمیرکان اداره می‌شود. دست سرنوشت باعث شده که زمرد عاشق وارث خانواده امیرکان، به نام سرهات بشود. آن‌ها مدت‌هاست که به صورت پنهانی با یکدیگر در ارتباط هستند و برنامه‌ریزی کرده‌اند که بعد از اتمام خدمت سربازی سرهات ازدواج کنند.

اما متاسفاته تمام نقشه‌های آن‌ها با رسیدن خبر کشته شدن سرهات در ارتش، نقش بر آب می‌شود.

بعد از گذشت یک سال که همچنان زمرد سوگوار مرگ سرهات است متوجه می‌شود که عموی سرهات، که مرد میانسالی است و مدیر کارخانه‌ای که زمرد در آن کار می‌کند به او علاقه‌مند شده و از او خاستگاری می‌کند اما زمرد که هنوز عاشق سرهات است این خاستگاری را رد می‌کند.

مادر زمرد الفت، که از علاقه عموی سرهات به زمرد آگاه شده به دلیل ثروتمندی او همه تلاشش را می‌کند که زمرد با آن مرد ازدواج کند و با خواهر کوچک زمرد ملیحه، نقشه‌های مختلفی پیاده می‌کند اما غافل از اینکه….

پیشنهاد می‌کنیم برای فهمیدن ادامه داستان و نتیجه نقشه‌های مادر زمرد دیدن این سریال جذاب را از دست ندهید.

برخی بازیگران :

آلپ نوروز Alp Navruz، جرن ایلماز  Ceren Yilmaz، هادیجه اصلان Hatice Aslan و….

گالری تصاویر

5/5 - (1 امتیاز)

پست های اخیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.