ورود

سریال مریم

سریال مریم

سریال مریم و اتفاقات جالب آن را حتما دنبال کنید. با آخرین اخبار ترکیه و مطالب خواندنی با پین تاتی همراه باشید.

سریال مریم Meryem

ژانر: درام

سریال رمانتیک مریم برای اولین بار از سال 2017 از کانال دی ترکیه آغاز شد و در زمان پخش در ترکیه و ایران، نظر بینندگان بسیاری را به خود جلب کرده بود. این سریال ترکی در ایران از شبکه جم پخش می‌شد. سریال مریم با اینکه سریالی کوتاه است اما توسط کشورهای زیادی خریداری شد.

خلاصه داستان سریال مریم

ساواش مردی جوان و از خانواده ثروتمندی است؛ و هیچ کم و کسری در زندگی ندارد. بعد از مرگ مادرش از خانواده جدا شد و تصمیم گرفت زندگی ساده‌ای داشته باشد. او به دوست دخترش که یک گارسون است خیلی علاقه دارد و تصمیم دارد به زودی با او ازدواج کند.

سریال ترکی مریم

مریم دختر جوان و زیبایی است که با پدرش در قنادی کار می‌کرد او بسیار دختر فداکار و مهربانی است. مریم مدت زمان زیادی است که با پسری به نام اوکتای در رابطه است و دوست دارد با او ازدواج کند. او از اوکتای خیلی حمایت می‌کند به شکلی که وقتی اوکتای در حال تحصیل است مریم زندگی خود را صرف کمک به اوکتای می‌کند. وقتی اوکتای تحصیل در رشته وکالت را به اتمام می‌رساند و دادستان می‌شود مریم انتظار دارد که اوکتای از او خاستگاری کند اما هیچ چیز همانطور که انتظار دارد پیش نمی‌رود. اوکتای با دختری به نام بلیز آشنا شده و قصد دارد از مریم جدا بشود چراکه اکنون که شخص موفقی شده، فکر می‌کند لیاقتش بیشتر از این است که با مریم باشد.

اوکتای در جریان تصادفی و اینکه بعد از تصادف از صحنه فرار می‌کند باعث مرگ نامزد ساواش می‌شود و زندگی او و مریم را زیر و رو می‌کند. و مریم که نمی‌داند اوکتای در جریان تصادف کسی را کشته، تصادف را به گردن می‌گیرد و اینگونه است که زندگی مریم برای همیشه عوض می‌شود.

پیشنهاد می‌کنیم دیدن این سریال هیجان انگیز و پرمخاطره را از دست ندهید.

برخی بازیگران :

فورکان آندیچ  Furkan Andic، آیچا آیشین توران Ayça Aysin Turan، جمال توکتاس  Cemal Toktas و….

گالری تصاویر

4.5/5 - (4 امتیاز)

پست های اخیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.