ورود

سریال کرم شب تاب یک سریال کمدی

سریال کرم شب تاب یک سریال کمدی

سریال کرم شب تاب و اتفاقات جالب آن را حتما دنبال کنید.

با آخرین اخبار ترکیه و مطالب خواندنی با پین تاتی همراه باشید.

سریال کرم شب تاب
Ateşböceği

ژانر: کمدی، رمانتیک

سریال کرم شب تاب در سال 2017 هر پنجشنبه از شبکه استار تی وی ترکیه پخش می شد، این سریال رمانتیک کلا در یک فصل مهمان خانه‌های بینندگان بود و هر قسمت آن در سایت ‌IMDB امتیازات بسیار بالایی را از آن خود کرده است.

خلاصه داستان سریال کرم شب تاب

باریش وکیل موفق و جوانی 35 ساله است. او به خاطر شغلش چون با افراد زیادی در ارتباط بوده فکر می‌کند می‌تواند با یک نگاه همه چیز را راجع به شخصیت افراد متوجه شود و هیچ چیز در دنیا نیست که او را بتواند غافلگیر کند؛ اما پرونده‌ بعدی که وکالت آن را قبول می‌کند زندگی‌اش را تغییر می‌دهد. او متوجه می‌شود وقتی ماشین‌اش را به برادرزاده‌اش قرض داده او با دختری تصادف کرده است و بدون اینکه به آن دختر کمک کند، از صحنه تصادف فرار کرده. او توسط فیلمی که نشان می‌دهد ماشین او در این تصادف مقصر بوده مورد اخاذی قرار می‌گیرد؛ فیلمی که در آن پلاک ماشین به خوبی معلوم است اما چهره راننده نه.

برادرزاده باریش، هاکان هم منکر این تصادف می‌شود چرا که هنگام وقوع تصادف در کنار دوستانش در جشن تولد بوده اما متوجه شده که در زمانی که او با دوستانش می‌گذرانده ماشین دزدیده شده و بعد از مدتی دوباره به همان محل برگردانده شده برای همین او به پلیس اطلاع نداده است. اکنون چون این دو نمی‌توانند بی‌گناهی خود را ثابت کنند باید به دنبال دزد ماشین بگردند.

پیشنهاد می‌کنیم داستان کمدی این دو نفر را در راه رسیدن به دزد ماشین و اتفاقات جالبی که برای آن‌ها رخ می‌دهد را دنبال کنید و  لذت ببرید.

برخی بازیگران:

Farah Zeynep Abdullah ، Birkan Sokullu ،Ezgi Mola و….

گالری تصاویر

پست های اخیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!