ورود

راحت ترین روش از بین بردن سیاهی زیر چشم

راحت ترین روش از بین بردن سیاهی زیر چشم

سیاهی زیر چشم دلایل و روش های رفع آن | با پین تاتی همراه شوید! آخرین اخبار ترکیه و مطالب خواندنی

سیاهی زیر چشم

عوامل بروز سیاهی زیر چشم چه چیزهایی هستند؟

سیاهی زیر چشم یکی از شایع ترین مشکلات پوستی است.

ظاهر شدن آن برای مدت کوتاهی به دلیل عواملی مانند بی خوابی و خستگی طبیعی است. البته در برخی افراد این مشکل ممکن است دائمی شود. در چنین شرایطی انجام اقدامات لازم برای رفع کبودی‌ها با یادگیری دلایل ایجاد آن مفید خواهد بود.

سیاهی زیر چشم می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. مشخص شده است که این عارضه در افرادی با پوست روشن و ساختار استخوانی بیرون زده بیشتر دیده می شود.

کار با کامپیوتر و موبایل و تاثیر آن در سیاهی زیر چشم

افرادی که با کامپیوتر کار می‌کنند ممکن است زیر چشم تیره ای داشته باشند. دلیل ایجاد این تورم زیر چشم، نگاه طولانی مدت به نور است.

واکنش های آلرژیک مانند تب یونجه، تورم غشاء بینی و ورم ملتحمه نیز باعث خارش چشم و گشاد شدن رگ‌های خونی می‌شوند. در نتیجه شرایط مشابه، کبودی قابل مشاهده است. علاوه بر این، در هنگام بی نظمی‌های هورمونی ناگهانی مانند بارداری، تغییرات رنگ زیر چشم نیز دیده می شود.

سیاهی زیر چشم

از بین بردن سیاهی زیر چشم

قبل از استفاده از کرم یا درمان کبودی زیر چشم، از بین بردن علل این عارضه سودمند خواهد بود. این مشکل پوستی نیز یک علامت است و نشان می‌دهد که بدن به شدت تحت تاثیر عوامل ژنتیکی یا محیطی قرار گرفته است. زمانی که به چنین وضعیتی توجه می‌شود، باید به تغذیه و الگوی خواب توجه کرد.

چه چیزی برای کبودی زیر چشم مفید است؟

شاید مهم ترین پاسخ به این سوال که چگونه از شر کبودی زیر چشم خلاص شویم، تعادل پوست باشد. برای از بین بردن این کبودی‌ها باید تعادل را به پوست بازگردانید.

سیاهی زیر چشم

ماسک دور چشم

با استفاده از محصولاتی مانند ماسک چشم می‌توانید کبودی‌های صورت خود را از بین ببرید و ظاهری زیبا و درخشان به پوست خود ببخشید. محصولات مراقبتی با تنظیم سطح ملانین اطراف چشم شما به از بین بردن تفاوت رنگ کمک می‌کنند. وقتی یک محصول خوب انتخاب می‌کنید، در مدت زمان کوتاهی می‌توانید اثر آن را ببینید و می‌توانید به رنگی متعادل روی صورت خود برسید.

 

سرم دور چشم

 

سرم دور چشم محصولی موثر است که می توانید در برابر عارضه‌هایی مانند کبودی، تورم و قرمزی این ناحیه استفاده کنید.

روش‌های طبیعی هم هستند که به از بین بردن کبودی کمک می‌کند. به عنوان مثال، خیار حاوی مواد معدنی تغذیه کننده پوست است که برای سیاهی زیر چشم مفید است و به رفع این کبودی ها کمک می‌کند. برای از بین بردن قرمزی و کبودی دور چشم می توانید روش های طبیعی را انتخاب کنید.

سیاهی زیر چشم

روش های طبیعی برای از بین بردن سیاهی زیر چشم چیست؟

 

یخ برای سیاهی زیر چشم مفید است زیرا کمپرس سرد به آرام کردن بافت‌ها و کاهش ورم با اثری آرام بخش کمک می‌کند. اگر روش‌های طبیعی را ترجیح می‌دهید، می‌توانید یاد بگیرید که کدام روغن رفع این نوع تیرگی مفید است و از روغن‌های مفید استفاده کنید.

 

روغن های مناسب برای سیاهی زیر چشم

 

در این مرحله، یکی از سوالات متداول این است که آیا روغن نارگیل مفید است؟

نارگیل که به لطف روغن‌های طبیعی موجود در آن در بسیاری از محصولات مراقبتی استفاده می شود، برای تیرگی زیر چشم مفید است و به رفع تغییر شکل رنگ پوست کمک می کند. روغن‌های طبیعی با محتوای ویتامین E به بهبود کبودی‌ها کمک می‌کند.

 

می‌توانید آب لیمو را بگیرید و مایعی را که به دست می‌آورید، با کمک پنبه به ناحیه زیر چشم‌تان بمالید.

سیاهی زیر چشم
Rate this post

پست های اخیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.