ورود

در شورای ترک،گردشگری مورد بحث قرار خواهد گرفت

در شورای ترک،گردشگری مورد بحث قرار خواهد گرفت

در شورای ترک،گردشگری مورد بحث قرار خواهد گرفت

با آخرین اخبار ترکیه و مطالب خواندنی با پین تاتی همراه باشید.

در کنفرانس ویدئویی که در 22-23 ژوئن برگزار می شود، نشست با حضور وزیران مسئول گردشگری کشورهای عضو ترکیه، آذربایجان، قزاقستان، قرقیزستان، ازبکستان و کشور ناظر مجارستان برگزار خواهد شد

به گزارش پین تاتی و به نقل از RTLفارسی، وزیران گردشگری شورای همکاری کشورهای ترک (شورای ترک) و عضو ناظر مجارستان، اقدامات انجام شده در گردشگری به دلیل نوع جدید بیماری همه گیر ویروس کرونا (کووید -19) و موضوعات مربوط به بازگشایی این صنعت را ” در پنجمین جلسه وزرای مسئول گردشگری در شورای ترک ” بحث خواهند کرد.

در بیانیه شورا اعلام گردید، در کنفرانس ویدئویی که در 22-23 ژوئن برگزار می شود، نشست با حضور وزیران مسئول گردشگری کشورهای عضو ترکیه، آذربایجان، قزاقستان، قرقیزستان، ازبکستان و کشور ناظر مجارستان برگزار خواهد شد.

در ادامه بیانیه آمده است:

“در این نشست همکاری های اعضا و ناظران در زمینه جهانگردی، که یکی از بخش هایی است که بیشتر از همه تحت تأثیر این بیماری همه گیر قرار دارد، گفتگو خواهد شد. در این زمینه، وزرا شرکت کننده ایده هایی را در مورد وضعیت فعلی گردشگری در کشورهای خود و توسعه روابط گردشگری بین کشورهای عضو و ناظر مبادله می کنند.”

در این جلسه اظهار شد که “پروژه تور مشترک جاده ابریشم مدرن شورای ترکیه” نیز در چارچوب تورهای توریستی در مسیر تاریخی جاده ابریشم قرار خواهد گرفت و موضوع ارتقاء این پروژه نیز مورد بحث قرار خواهد گرفت.

منبع : RTL فارسی

پست های اخیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *