ورود

بهترین شکلات سازی های استانبول

بهترین شکلات سازی های استانبول

شکلات سازی در ترکیه ، با آخرین اخبار ترکیه و مطالب خواندنی با پین تاتی همراه باشید.

شکلات سازی در ترکیه

آیا شما هم مثل من با شنیدن کلمه‌ی شکلات هیجان زده می‌شوید ؟ این گزارش دقیقا برای شماست!  در اینجا ما  15 مکان حرفه‌ای شکلات در شهر استانبول را به شما معرفی خواهیم کرد.

بهترین شکلات سازی های استانبول

فقط قبل از هرچیزی باید به شما هشدار بدیم که اگر در اطرافتان شکلات ندارید مطالب را ادامه ندهید! چون در انتها حتما هوس شکلات به سرتان خواهد زد!

1: دکان شکلات

این فروشگاه شبیه جعبه‌ای از شکلات است. داخل مغازه پر از شکلات‌های متنوع دست ساز و خوش عطر است که همه را مشتری‌های ثابت خود کرده است. صندلی‌های چوبی جلوی مغازه نیز فرصت نشستن و لذت بردن از ضیافت شکلات خوری را برای هرکسی فراهم کرده است.

بهترین شکلات سازی های استانبول

2: شکلات روملی

یک شکلات چطور می‌تواند آن‌قدر به چشم زیبا بیاد؟ به نظر ما قبل از دیدن این مکان نمی‌توانید پاسخ دهید! ویترین‌، دکور، حوضچه شربت، اتمسفر فضا و از همه مهمتر طعم بینظیر شکلات‌ها از دلایل  محبوبیت شکلات روملی به حساب میاد.

3: شکلات ژادور

شکلات فلفلی. دیگر چیزی برای گفتن در مورد شکلات ژادور نمی‌ماند … فقط باید رفت و از طعم هیجان‌انگیز شکلات‌ها لذت برد!ل

4: شکلات فروشی بی اوغلو

پین تاتی در یک روز تعطیل و بعد از ماندن در صفی طولانی، بالاخره موفق به چشیدن طعم شکلات‌های بی‌نظیر این مغازه شد و دیگر نتوانست از آن دل بکند! در اینجا شما عطر شکلات‌های قدیمی و با اصالت را می‌توانید حس کنید. صف مشتری‌ هرچقدر که می‌خواد طولانی باشد بازهم ارزشش رو دارد!

5: گودی وا

اگر قرار بود به هر کدام از این مغازه‌ها یک اسم اختصاص بدهم، نام معلم روح را به اینجا نسبت می‌دادم! هم فضای مغازه و هم طعم شکلات‌ها با روحتان بازی می‌کند!

6: واک کو

برای مناسبت‌های خاص یا افرادی که براتان خیلی عزیز هستند، شاید شکلات‌های این فروشگاه انتخاب خوبی باشد. با وجود اینکه همه این برند را با پوشاک و  طراحی‌های خاصش شناخته‌ایم باید بدانید که شکلات‌هایشان هم به همان اندازه محبوب و باکیفیت هستند.

7: کارخونه شکلات

خوشگل‌ترین کارخانه در دنیا ! کارخانه‌ای که ۲ تا از شعبه‌هایش هم در استانبول قرار دارد! مطمئن هستم برای کار کردن در این کارخانه خودتان هم مشتاق باشید!

8: ماریانا آنتوانت

در روز عشاق با خریدن یک جعبه از شکلات‌های این مغازه دیگر به هدیه‌‌ دیگر فکر نکنید. جعبه شکلات‌ها  بقدری خاص و زیبا هستند که حتی دوست ندارید آن‌ها را دور بیندازید! ‌دکوراسیون اینجا شما را به گذشته‌ها می‌برد و با طعم‌ شکلات‌هایش شما را به خودش وابسته خواهد کرد.

9: شکلات دست ساز باترفلای

با تاسیس این شکلات‌سازی در سال ۲۰۱۳ ما با دنیای جدیدی از شکلات‌ها آشنا شدیم . شکلات‌های دست ساز این فروشگاه که بدون هیچ ماده نگهدارنده‌ای درست می‌شوند بسیار محبوب هستند و طرفداران بسیاری پیدا کرده‌اند. شکلات باتر فلای در استانبول ۲ شعبه دارد.

10: شکلات قهوه

اگر به دنبال شکلات گرم هستید، پین‌تاتی فروشگاه شکلات قهوه را به شما پیشنهاد می‌دهد. در این مغازه بزرگ و جذاب، شما طعم عالی شکلات گرم را تجربه خواهید کرد. بهتر از این نمی‌شود.

11: بای ایوان

شکلات بای ایوان از زیر مجموعه‌های برند واک کو می‌باشد که ۳ شعبه در شهر استانبول دارد. پیشنهاد می‌کنیم حتما برای یک‌بار هم که شده آن را امتحان کنید! پشیمان نمی‌شوید.

بهترین شکلات سازی های استانبول

12: شکلات بیند

شاید در ظاهر با شنیدن اسم شکلات بیند فکر کنید با یک برند خارجی روبرو هستید، اما در واقع این شکلات توسط یک خانواده ترک تولید می‌شود. طعم فوق‌العاده شکلات‌ها همراه با دیزاین و طراحی جعبه‌ها، باعث شده تا مشتریان علاقه زیادی به این برند پیدا کنند و دل‌کندن از شکلات‌های این فروشگاه امکان پذیر نیست.

13: شکلات لا آرت دو

طعم، عطر و مزه این شکلات بهترین لحظات را برای شما خواهد ساخت! ارزش امتحان کردن دارد.

بهترین شکلات سازی های استانبول

14: شکلاتی مندلس

اینجا شکلات را با هنر تلفیق کرده‌اند. برای رفتن و امتحان کردن دسرهای خوشمزه مندلس وقت را از دست ندهید و گرنه پشیمان خواهید شد.

15: والونیا

اگر به دنبال طعم و مزه جدیدی از شکلات هستید، پین تاتی والونیا را به شما پیشنهاد می‌کند.

Rate this post

پست های اخیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.