ورود

تبریک اردوغان برای عید سعید قربان

تبریک اردوغان برای عید سعید قربان

تبریک اردوغان برای عید سعید قربان. با آخرین اخبار ترکیه و مطالب خواندنی با پین تاتی همراه باشید.

تبریک اردوغان برای عید سعید قربان

رئیس جمهوری ترکیه با پیام تصویری عید قربان را به ملت ترکیه و جهان اسلام تبریک گفت

به گزارش پین تاتی و به نقل از خبرگزاری آناتولی

رجب طیب اردوغان رئیس جمهوری ترکیه در پیام تصویری که به مناسبت  تبریک عید قربان انتشار داد ، آرزو کرد که عید سعید قربان ره آورد نیکی ، خیر و برکت برای ملت ترکیه ، جهان اسلام و کل بشریت باشد.

وی ضمن اشاره به اینکه ترکیه دوره پاندمی کووید ـ 19 را با موفقیت در تمامی عرصه ها و در راس عرصه بهداشتی بشکلی که مورد تقدیر و تحسین جهانی قرار گرفت ، مدیریت کرده است تاکید کرد :
با روند بازگشت به روال عادی ، امور و کارکرد در تمامی عرصه ها بغیر از بخش گردشگری تقریبا به حالت پیش از پاندمی در آمده است.

اردوغان در ادامه پیام خود چنین گفت :
در ایام نزدیک شدن ماه آگوست ” ماه پیروزی ” در تاریخ ترکیه ، انشاالله برای فرزندانمان پیروزی های جدیدی به میراث خواهیم گذاشت. مصمم هستیم تا مبارزاتی را که در منطقه وسیعی از عراق و سوریه گرفته تا لیبی به پیش می بریم ، با پیروزی به نتیجه برسانیم.

رئیس جمهوری ترکیه تاکید کرد :
ترکیه همانگونه که در بازگشایی مسجد ایاصوفیه از حق حاکمیت خود استفاده کرد ، در دیگر عرصه ها نیز در استفاده از حق حاکمیت خود ابایی به دل را نخواهد داد. ترکیه به پشتیبانی از تمامی مظلومین جهان در هر جایی که زندگی می کنند و بدون توجه به اعتقاد ، ریشه و فرهنگ شان در مبارزه بر علیه بی عدالتی ، ناحقی و ظلم ادامه خواهد داد.

رجب طیب اردوغان در پیام خود ضمن آرزوی اینکه عید قربان ره آورد آرامش برای قلوب و رفاه و نیکی برای ترکیه و صلح برای جهان باشد ، اعلام داشت : عید تان مبارک باد.

منبع : TRT فارسی

پست های اخیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!